Drugi poraz Primorca

Kotorani izgubili od Nojzi le Seka u drugom meču kvalifikacionog turnira za Ligu šampiona

9057 pregleda 1 komentar(a)

Primorac je doživio drugi poraz na kvalifikacionom turniru za Ligu šampiona u Kragujevcu, pa je izvjesno da sezonu nastavlja u Evrokupu.

Kotorani, koji su sinoć na peterce izgubili od Radničkog, večeras nisu imali šansi protiv Nojzi le Seka.

Francuski predstavnik je slavio 16:10, a sve je bilo praktično riješeno na poluvremenu kada je imao šest golova prednosti (11:5).

Tim Zorana Maslovara se držao prvih desetak minuta (bilo je 3:3 i 4:4), ali je kasnije do izražaja došao jednostavno veći kvalitet protivnika.

U crnogorskom timu je Petar Ćetković postigao tri gola, po dva su upisali Draško Brguljan, Marko Mršić i Srđan Janović, a jedan Tim Perov.

Kod protivnika se istakao Aleksander Bouven (pet), crnogorski reprezentativac i bvši igrač Primorca Dušan Matković je četiri puta zatresao mrežu.

Primorac u subotu od 19 sati igraju protiv Breše, a u nedjelju je rival Duisburg (11).