Primorac ubjedljivo izgubio od Breše

Treći poraz Kotorana na kvalifikacionom turniru za Ligu šampiona, posljednji rival je Duisburg (nedjelja u 11 sati)

2792 pregleda 2 komentar(a)

Očekivan rezultat u Kragujevcu - Primorac je izgubio od Breše, ekipe sa najvećim renomenom na kvalifikacionom turniru za Ligu šampiona.

Italijanski predstavnik je slavio 11:3, pa su Kotorani poslije tri kola na jednom bodu, osvojenom u porazu od Radničkog na peterce na otvaranju turnira.

Tim Zorana Maslovara, koji je u petak izgubio od Nojzi le Seka, nema šansi da se domogne elite, a večeras nije imao šansi ni protiv Breše izuzev uvodnih nekoliko minuta.

Vodio je Primorac 1:0 i 2:1 u prvoj četvrtini, ali je potom uslijedila serija tima za koji nastupa crnogorski golman Petar Tešanović, pa je do sredine trećeg perioda na semaforu stajalo 7:2...

Strijelci u kotorskom sastavu su bili Nikola Marković, Balša Vučković i Petar Ćetković.

Primorac, koji će evropsku sezonu nastaviti u Evrokupu, posljednji meč na turniru igra u nedjelju od 11 sati kada je rival njemački Duisburg.