Šampion nemilosrdan prema Partizanu: Jug prvi finalista F4 Triglav lige

U prvom meču polufinala završnog turnira Triglav lige, Jug je u Dubrovniku pobijedio Partizan 18:4. U drugom polufinalu od 20.15 igraju Jadran iz Herceg Novog i Mladost.
90 pregleda 0 komentar(a)
Jug, Foto: Twitter
Ažurirano: 31.03.2017. 18:13h

Vaterpolisti Juga ne odriču se titule u regionalnom takmičenju.

Dvostruki šampion i branilac trofeja u Triglav ligi je na svom bazenu u Dubrovniku u prvom meču polufinala završnog turnira potopio Partizan 18:4.

U duelu dva neravnopravna tima, pitanje pobjednika je riješeno već do poluvremena (9:4).

Domaćin nije želio da popusti, pa je u preostalih 16 minuta napunio mrežu "crno-bijelih", kojima nije dozvolio da postignu ni gol...

Najefikasniji u pobjedničkom timu bili su Garsija i Perone sa po tri pogotka, dok su na drugoj strani jedini strijelci bili Repanović i Drašović, sa po dva.

U finalu, Jug će u subotu igrati sa pobjednikom drugog polufinalnog meča između Jadrana iz Herceg Novog i Mladosti (20.15).