CEDIS: Vlasnik imanja nas spriječio da saniramo kvar na trafostanici

"Izvinjavamo se korisnicima i nadamo se da će vlasnik imanja omogućiti našim ekipama da u toku sjutrašnjeg dana otklone kvar", stoji u saopštenju kompanije
85 pregleda 6 komentar(a)
CEDIS logo, Foto: Cedis.me
CEDIS logo, Foto: Cedis.me
Ažurirano: 20.11.2018. 19:58h

Ekipe Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS) večeras su spriječene da otklone kvar na trafostanici u Čevu jer ih je u tome spriječio mještanin na čijem je imanju lociran kvar, saopštili su iz te kompanije.

"Ekipe CEDIS-a su noćas i pored vremenskih neprilika pokušale sve da riješe pitanje napajanja električnom energijom korisnika iz TS 35/10kV Čevo. Nažalost, saniranje kvara se nije moglo realizovati, jer je spriječeno od mještanina na čijem imanju je lociran kvar. Izvinjavamo se korisnicima i nadamo se da će vlasnik imanja omogućiti našim ekipama da u toku sjutrašnjeg dana otklone kvar", stoji u saopštenju CEDIS-a.