Popović 77. planinskom maratonu “Ultra-Trail 2016”

4 komentar(a)
Ažurirano: 31.07.2016. 09:38h

Aleksandar Popović iz triatlon kluba Nikšić, zauzeo je 77. mjesto na na planinskom maratonu “Ultra-Trail 2016” - Jahorina i svoju trku na 33 km završio sa vremenom 7:55:56 što je njegov odličan rezultat jer mu je ovo prvo takmičenje ovakvog karaktera.

Njegove klubske kolege Aleksa Maliković, Slobodan Trebješanin, Dino Canović i Dušan Krcunović učestvovali na Atletskoj uličnoj trci “Župa Nikšićka-2016” na 5 km.

Aleksa Maliković osvojio je 1. mjesto, Slobodan Trebješanin i Dino Canović su dijelili 3. mjesto u kategoriji rekreativci, dok je Dušan Krcunović završio na 3. mjestu u kategoriji veterani.

Osim toga članovi Tritalon kluba su juče prisustvovali na II Nikšićkom Critical Mass-u.