U NEDJELJU SE OKUPLJAJU ISPRED HRAMA U PODGORICI

Više od 600 studenata se pridružilo akciji "Studenti ne daju svetinje"

"Ako moramo da stradamo, neka to bude na putu pravde", navodi se u saopštenju studenata

13296 pregleda 1182 reakcija 68 komentar(a)
Hram Hristovog Vaskrsenja u Podgorici, Foto: Boris Pejović
Hram Hristovog Vaskrsenja u Podgorici, Foto: Boris Pejović

Više od 600 studenata danas se pridružilo akciji "Studenti ne daju svetinje", navodi se danas u saopštenju tih studenata.

"Vođeni dešavanjima ovih dana, mi, studenti, nismo mogli a da se ne oglasimo povodom progona pravoslavne vjere od strane režima. U nedelju u 19:00 je dogovoreno okupljanje ispred hrama u Podgorici gdje će uz nas studente biti i profesori koji nas podržavaju, poručilo. Blagovremeno ćemo Vas obavještavati o promjeni liste s obzirom da iz sata u sat raste broj onih studenata koji odlučuju da se pridruže akciji. Ako moramo da stradamo, neka to bude na putu pravde", piše u saopštenju.

Kampanju su podržali sljedeći studenti:

1. Stevanović Mihailo- Engleski jezik i književnost

2. Vasiljević Marko- Engleski jezik i književnost

3. Šćekić Vasilije- Engleski jezik i književnost

4. Janović Jovana- Engleski jezik i književnost

5. Joksimović Jelena- Engleski jezik i književnost

6. Vojvodić Milica- Engleski jezik i književnost

7. Maraš Anja- Engleski jezik i književnost

8 . Ognjenović Miloš- Engleski jezik i književnost

9. Minić Jovana- Engleski jezik i književnost

10. Kalezić Hristina- Engleski jezik i književnost

11. Đurišić Matija- Engleski jezik i književnost

12. Ćaćić Katarina- Engleski jezik i književnost

13. Milatović Nevena- Engleski jezik i književnost

14. Đurišić Jovana- Engleski jezik i književnost

15. Otašević Biljana- Engleski jezik i književnost

16. Šćekić Nikolina- Engleski jezik i književnost

17. Adilović Amer- Engleski jezik i književnost

18. Matović Maja- Engleski jezik i književnost

19. Tijanić Bogdana- Engleski jezik i književnost

20. Popović Katarina- Engleski jezik i književnost

21. Miketić Katerina- Engleski jezik i književnost

22. Jeremić Nikolina- Engleski jezik i književnost

23. Filipović Dijana- Srpski jezik i književnost

24. Vujadinović Anastasija- Srpski jezik i književnost

25. Žižić Milena- Srpski jezik i književnost

26. Knežević Kristina- Srpski jezik i književnost

27. Guberinić Sara- Srpski jezik i književnost

28. Šturanović Dijana- Srpski jezik i književnost

29. Vuksanović Aleksandra- Srpski jezik i književnost

30. Bošković Kristina- Srpski jezik i književnost

31. Spasojević Luka- Srpski jezik i književnost

32. Vuković Tina- Srpski jezik i književnost

33. Bečić Ana- Ruski jezik i književnost

34. Marija Mijović- Ruski jezik i književnost

35. Ivanović Lana- Pedagogija

36. Anja Bojanović- Pedagogija

37. Bečić Slađana- Istorija

38. Babović Nikolina- Srpski jezik i književnost

39. Radović Uroš- Italijanski jezik

40. Vujović Katarina- Srpski jezik i književnost

41. Ivanović Sara- Srpski jezik i književnost

42. Dubljević Mihailo – Istorija

43. Simonović Ljubica- Srpski jezik i književnost

44. Rašković Milica- Ruski jezik i književnost

45. Spasojević Luka- Srpski jezik i književnost

46. Božović Bojan- Istorija

47. Krsmanović Manojle- Geografija

48. Delić Mladen- Geografija

49. Asanović Bojan- Istorija

50. Slović Rade- Istorija

51. Rutešić Mihailo- Geografija

52. Ćeranić Sreten- Srpski jezik i književnost

53. Đerić Tijana- Srpski jezik i književnost

54. Stojanović Vojin- Srpski jezik i književnost

55. Pavićević Anđela- Filozofija

56. Šolaja Bojana- Filozofija

57. Čukić Maja- Srpski jezik i književnost

58. Kršikapa Jelena- Srpski jezik i književnost

59. Klikovac Nataša- Srpski jezik i književnost

60. Vuković Stanko- Srpski jezik i književnost

61. Grujičić Božica- Srpski jezik i književnost

62. Gošović Slađana- Srpski jezik i književnost

63. Mirković Ivana- Srpski jezik i književnost

64. Vukić Staša- Srpski jezik i književnost

65. Tijanić Aleksandra- Srpski jezik i književnost

66. Turović Aljoša- Sociologija

67. Đuričković Nikolina- Srpski jezik i književnost

68. Bajić Aleksandra- Srpski jezik i književnost

69. Šaković Jelena- Srpski jezik i književnost

70. Bojović Hristina- Srpski jezik i književnost

71. Minić Dragana- Filozofija

72. Kilibarda Stevan- Psihologija 73. Jovanović Tamara- Crnogorski jezik i književnost

74. Jovanović Angelina- Crnogorski jezik i književnost

75. Kovačević Radojica- Geografija

76. Pupović Nataša- Filozofija

77. Joksimović Ksenija- Crnogorski jezik i književnost

78. Kankaraš Mihailo- Crnogorski jezik i književnost

79. Matović Ivona- Crnogorski jezik i književnost

80. Knežević Luka- Psihologija

81. Dendić Sara- Sociologija

82. Jasović Viktor- Srpski jezik i književnost

83. Zečević Đurđina- Crnogorski jezik i književnost

84. Ćeranić Snežana- Pedagogija

85. Peković Anđela- Filozofija

86. Srdanović Lazar- Ruski jezik i književnost

87. Vojvodić Maksim- Istorija

88. Janković Ksenija- Sociologija

89. Miljanić Vesna- Srpski jezik i književnost

90. Bajić Anđela- Sociologija

91. Kilibarda Miljana- Sociologija

92. Vujačić Novak- Njemački jezik i književnost

93. Mirković Obrad- Crnogorski jezik i književnost

94. Mijajlović Tijana- Predškolsko vaspitanje

95. Tošić Aleksandar- Filozofija

96. Jelić Jovana- Istorija

97. Femić Jović- Istorija

98. Kandić Slavica- Obrazovanje učitelja

99. Čvorović Nevena- Predškolsko vaspitanje

100. Femić Jelena- Predškolsko vaspitanje

101. Kankaraš Marija- Predškolsko vaspitanje

102. Đurišić Neda- Psihologija

103. Berilaža Danilo- Psihologija

104. Vulić Milica- Geografija

105. Matović Aljoša- Sociologija

106. Kastratović Jelena- Istorija

107. Bakić Nika- Istorija

108. Ćuković Milena- Filozofija

109. Jović Zorana- Pedagogija

110. Aleksić Velimir- Geografija

111. Radović Anđela- Psihologija

112. Skempri Ioanna- Obrazovanje učitelja

113. Petrović Sara- Predškolsko obrazovanje

114. Vujović Stefan- Obrazovanje učitelja

115. Damjanović Milica- Ruski jezik i književnost

116. Bulatović Marica- Srpski jezik i književnost

117. Osmajlić Jelena- Predškolsko vaspitanje

118. Đukić Stefan- Geografija

119. Dobrašinović Nikola- Geografija

120. Božović Milosav- Geografija

121. Milena Ivanović - Predškolsko vaspitanje

122. Stanišić Sreten- Njemački jezik i književnost

123. Kovačević Hristina- Njemački jezik i književnost

124. Šćekić Ivona- Njemački jezik i književnost

125. Kovačević Aleksandra- Ruski jezik i književnost

126. Mitrović Ksenija- Ruski jezik i književnost

127. Popadić Petar- Filozofija

128. Radonjić Mina- Sociologija

129. Lalatović Đuro - Biljna proizvodnja

130. Krstović Živko - Biljna proizvodnja

131. Vulić Luka - Biljna proizvodnja

132. Aleksandar Đurđevac – Animalna prizvodnja

133. Anđa Knežević - Biljna proizvodnja

134. Nađa Stijepović - Biljna proizvodnja

135. Anastasija Jokić - Biljna proizvodnja

136. Nikola Obradović - Biljna proizvodnja

137. Marija Kovačević - Biljna proizvodnja

138. Ana Zindović - Biljna proizvodnja

139. Suzana Sošić - Biljna proizvodnja

140. Bojana Zejak - Biljna proizvodnja

141. Sanja Bijelić - Biljna proizvodnja

142. Jovana Spasojević - Biljna proizvodnja

143. Rajka Radić - Biljna proizvodnja

144. Sandra Džoganović - Biljna proizvodnja

145. Zorana Kljajević - Biljna proizvodnja

146. Rajković Bogdan - Biljna proizvodnja

147. Ivana Koprivica - Biljna proizvodnja

148. Nina Pantović - Biljna proizvodnja

149. Aleksandra Zečević - Biljna proizvodnja

150. Jelić Tijana – Animalna proizvodnja

151. Marković Marko - Animalna proizvodnja

152. Golubović Marijana - Animalna proizvodnja

153. Garović Maksim - Animalna proizvodnja

154. Damjanović Nikolina - Animalna proizvodnja

155. Stanković Svetozar - Animalna proizvodnja

156. Zeković Milena - Animalna proizvodnja

157. Hristina Šekularac - Biljna proizvodnja

158. Tatjana Bulatović - Biljna proizvodnja

159. Nikolina Mušikić - Biljna proizvodnja

160. Vlajko Nikolić, UCG, PMF, Fizika

161. Nikola Ostojić,UCG, PMF, Fizika

162. Stefan Savićević, UCG, Mašinski fakultet

164. Dejan Delić, UCG, Mašinski fakultet

165. Petar Mrkaić, UCG, Mašinski fakultet

166. Dejan Lutovac, UCG, Mašinski fakultet

167. Nebojša Kasalica, UCG, PMF

168. Marko Bošković, UCG, ETF-Magistrant

169. Stojan Terzić, FDES-Magistrant

170. Slaviša Zeković, UDG- Matematika

171. Filip Pavićević, UCG, ETF

172. Stefan Šipovac, UCG, Mašinski fakultet

173. Jovan Radanović, UCG, Medicinski fakultet

174. Jelena Veličković, UCG, ETF

175. Anđelko Obradović, UCG, ETF

176. Nikola Đukić, UCG, ETF

177. Snežana Radović, UCG, PMF

178. Jovana Bogdanović, UCG, PMF-Magistrant

179. Sanja Miljanić, UCG, Medicinski Fakultet

180. Milisav Minić, UCG, ETF

181. Lazar Braunović, UCG, PMF, Fizika

182. Miloš Duborija, UCG, PMF

183. Vladimir Kontić, UCG, PMF

184. Luka Tapušković, UCG, FTH

185. Anđela Šaletić, UCG, PMF, Fizika

186. Jelena Šćepanović, UCG, Pravni fakultet

187. Katarina Bojović, UCG, Farmacija

188. Sandra Bubanja, UCG, Farmacija

189. Tamara Savić, UCG, Farmacija

190. Nemanja Savić, UCG, Pravni fakultet

191. Zarija Lutovac, UCG, Farmacija

192. Filip Lončar, UCG, FPN

193. Milica Nikolić, UCG, PMF, Fizika

194. Katarina Đelović, UDG, Geodezija

195. Anica Knežević, UCG, Metalurško-Tehnološki fakultet

196. Jovana Pešić, UCG, Pravni fakultet

197. Duško Jakovljević, UCG, Građevinski fakultet

198. Mlađan Milović, UCG, Građevinski fakultet

199. Božidar Janketić, UCG, PMF

200. Danica Knežević, UCG, ETF

201. Anđela Vešović, UCG, PMF, Fizika

202. Gavrilo Šćekić, UCG, Građevinski fakultet

203. Anđela Brnović, Univerzitet u Novom Sadu, Hemija-Doktorant

204. Sandra Draganić, FTH

205. Dragana Perović, FTH

206. Katarina Maksimović, FTH

207. Teodora Tapušković, BU, FMU

208. Anica Jovanović, FTH

209. Valentina Peruničić, Poslovne studije

210. Radovan Rabrenović, FTH

211. Lazar Jokanović, FTH

212. Tomić Svetlana- Fakultet političkih nauka

213. Stefan Miličić, UCG, MAšinski fakultet

214. Valentina Rakonjac, UCG, Pravni fakultet

215. Jelena Manojlović, UCG, Mašinski fakultet

216. Milica Karadžić, UCG, Mašinski fakultet

217. Kosta Milačić, UCG, Ekonomski fakultet

218. Lazar Laličić, Fakultet stranih jezika

219. Anđela Pajković, UCG, Ekonomski fakultet

220. Ljubica Lekić, UCG, Ekonomski fakultet

221. Matija Barjaktarević, UCG, ETF

222. Ignjat Babić, UCG, Mašinski fakultet

223. Matija Tijanić, UCG, ETF

224. Vladimir Jovović, UCG, ETF

225. Bogdan Bojović, UCG, Medicinski fakultet

226. Božidar Dašić, UCG, Medicinski fakultet

227. Aleksandar Bakrač, UCG, Mašinski fakultet

228. Stefan Džaković, UCG, Ekonomski fakultet

229. Božidar Ćirković, UCG, Mašinski fakultet

230. Jelena Ćirković, UCG, Mašinski fakultet

231. Ilija Ćirković, UCG, Građevinski fakultet

232. Slavko Tijanić, UIS, Stomatologija

233. Aleksandra Pešić, Arhitektonski fakultet

234. Ana Begović, UCG, Pravni fakultet

235. Vasilisa Vlahović, UCG, ETF

236. Milica Fuštić, UCG, Pravni Fakultet

237. Jelena Vlahović, UCG, Ekonomski fakultet

238. Bojana Đurđevac, UCG, EKonomski fakultet

239. Milica Živković, UM, FVU

240. Jelena Hajduković, Farmacija

241. Marija Rajković, UCG, Mašinski fakultet

242. Tomanović Dragana, UCG, Mašinski fakultet

243. Tijana Mićović, UCG, Mašinski fakultet

244. Miodrag Bulatović, UCG, Mašinski fakultet

245. Nina Krivokapić, UCG, Mašinski fakultet

246. Velimir Šoškić, UCG, Mašinski fakultet

247. Vojislav Radević, UCG, Mašinski fakultet

248. Mirjana Koprivica, UCG, Mašinski fakultet

249. Stefani Dedaić, UCG, Mašinski fakultet

250. Jasmina Petrović, UCG, Mašinski fakultet

251. Dejana Petrović, UCG, Mašinski fakultet

252. Miloš Peličić, UCG, Mašinski fakultet

253. Voin Jokić, UCG, Mašinski fakultet

254. Nikola Nišavić, UCG, Mašinski fakultet

255. Maksim Lambulić, UCG, Mašinski fakultet

256. Nikola Vojinović, UCG, Mašinski fakultet

257. Milica Radulović, UCG, Mašinski fakultet

258. Veljko Pešukić, UCG, Mašinski fakultet

259. Srđa Kostić, UCG, Mašinski fakultet

260. Marko Čepić, UCG, Mašinski fakultet

261. Stefan Jelovac, UCG, Mašinski fakultet

262. Danilo Mršović, UCG, Mašinski fakultet

263. Vladan Jokić, UCG, Mašinski fakultet

264. Jelena Kostić, UCG, Pravni fakultet

265. Jovan Vuković, UCG, Biotehnički fakultet

266. Vladan Radević, UCG, Biotehnički fakultet

267. Marko Krkalović, UCG Ekonomski fakultet

268. Aleksandar Đuričanin, UCG Pravni fakultet

269. Mihajlo Novović, UCG Pravni

270. Čović Borka, UCG mašinski fakultet

271. Radomir Krković, UCG mašinski fakultet

272. Darko Mučalica, Mašinski fakultet

273. Jelena Bjelica, UCG, Biotehnički fakultet

274. Aleksandra Minić,UCG Farmacija

275. Vojin Peković, UCG, Mašinski fakultet

276. Ivan Šćekić, UCG, Mašinski fakultet

277. Branimir Baltić, UCG, Mašinski fakultet

278. Miloš Rajković, UCG, Pravni fakultet-Magistrant

279. Savić Jovančević, UCG, Mašinski fakultet

280. Luka Radičević, UCG, Mašinski fakultet

281. Sanja Kankaraš, Medicinski fakultet u Foči

282. Jakov Ninković, Pravni fakultet

283. Valerija Lekić, Pravni fakultet

284. Nikola Bubanja, UCG, Filozofski fakultet, Istorija

285. Jovana Sekulić, FTH

286. Andrija Blečić, UCG, Biotehnički

287. Nikola Pejović, UCG, ETF

288. Aleksandar Žižić, UCG, ETF

289. Đole Lutovac, Univerzitet u Banja Luci, geodezija

290. Ivana Nišavić, UCG, ETF

291. Milica Kralj, FTH

292. Anastazija Đurišić, Pomorski fakultet u Baru

293. Filip Nišavić, UCG, AF

294. Aleksandra Marseić, magistrant AF Beograd

295. Nemanja Jokanović, magistrant AF UCG

296. Luka Vujović, magistrant Podgorica

297. Danilo Savović, AF Podgorica

298. Maja Radonjić, magistrant AF Beograd

299. Filip Kažić, AF UCG

300. Miloš Pljevaljčić, Mašinski UCG

301. Filip Vujović, UCG GF

302. Nikola Žižak, UCG GF

303. Luka Šćepanović, UCG GF

304. Petar Marković, UCG GF

305. Snežana Simonović, UCG GF

306. Andrija Rajković, UCG GF

307. Nikola Domazet, UCG GF

308. Vlade Bajčeta, UCG GF

309. Raičević Vuk- DIF

310. Barjaktarović Danilo- DIF

311. Vuković Filip- DIF

312. Šćekić Nikola- DIF

313. Savović Bojan- DIF

314. Čađenović Nikola- DIF

315. Radović Matija- DIF

316. Džogazović Stefan- DIF

317. Kontić Maksim - Energetika i automatika

318. Knežević Miloš - Energetika i automatika

319. Vojvodić Nemanja - Studije primijenjenog računarstva

320. Vojvodić Nikolina - Studije primijenjenog računarstva

321. Milenković Simo - Energetika i automatika

322. Kasalica Danilo - Elektronika,telekomunikacije i računari

323. Vlahović Dijana - Elektronika,telekomunikacije i računari

324. Mugoša Milena - Energetika i automatika

325. Živković Danilo - Energetika i automatika

326. Rašković Dejan - Energetika i automatika

327. Krulanović Vasilije - Energetika i automatika

328. Krulanović Milutin - Energetika i automatika

329. Pejović Milanka - Energetika i automatika

330. Nedović Miloš - Energetika i automatika

331. Aligrudić Jovan - Energetika i automatika

332. Dragišić Nikola - Energetika i automatika

333. Bakrač Sara - Energetika i automatika

334. Stamatović Jana - Energetika i automatika

335. Dragović Luka - Energetika i automatika

336. Babić Lazar - Energetika i automatika

337. Mijušković Jovan - Studije primijenjenog računarstva

338. Zeković Aleksandar - Energetika i automatika

339. Čuljković Ružica - Energetika i automatika

340. Knežević Dimitrije - Energetika i automatika

341. Bujišić Damjan - Energetika i automatika

342. Mićunović Vuk - Energetika i automatika

343. Ostojić Veselin - Energetika i automatika

344. Portić Kristina - Energetika i automatika

345. Laušević Tijana - Energetika i automatika

346. Karadžić Dejan - Energetika i automatika

347. Azarić Andrija - Energetika i automatika

348. Mašulović Lazar - Energetika i automatika

349. Bulatović Maša - Energetika i automatika

350. Čurović Nemanja - Energetika i automatika

351. Sandić Mileta - Elektronika,telekomunikacije i računari

352. Klikovac Igor - Elektronika,telekomunikacije i računari

353. Joksimović Ivana - Elektronika,telekomunikacije i računari

354. Vučinić Tijana - Elektronika,telekomunikacije i računari

355. Milanović Vuk - Elektronika,telekomunikacije i računari

356. Božović Božo - Elektronika,telekomunikacije i računari

357. Lončar Ivana - Elektronika,telekomunikacije i računari

358. Anđušić Tamara - Elektronika,telekomunikacije i računari

359. Vuksanović Lidija - Elektronika,telekomunikacije i računari

360. Radonjić Anđela - Elektronika,telekomunikacije i računari

361. Dangubić Nikola - Elektronika,telekomunikacije i računari

362. Belević Marko - Elektronika,telekomunikacije i računari

363. Obradović Mišo - Elektronika,telekomunikacije i računari

364. Pavićević Filip - Elektronika,telekomunikacije i računari

365. Banković Lazar - Elektronika,telekomunikacije i računari

366. Rabrenović Nemanja - Elektronika,telekomunikacije i računari

367. Roganović Boško - Elektronika,telekomunikacije i računari

368. Milošević Vasilije - Energetika i automatika

369. Nišavić Ivana - Elektronika,telekomunikacije i računari

370. Zajović Stefan - Elektronika,telekomunikacije i računari

371. Cerović Milutin - Energetika i automatika

372. Jakšić Miloš - Energetika i automatika

373. Bulatović Duško - Studije primijenjenog računarstva

374. Radojčić Nikola - Elektronika,telekomunikacije i računari

375. Macanović Luka - Elektronika,telekomunikacije i računari

376. Strugar Mladen - Energetika i automatika

377. Stojanović Marko - Energetika i automatika

378. Barjaktarević Matija - Elektronika,telekomunikacije i računari

379. Bujišić Bojana - Elektronika,telekomunikacije i računari

380. Bulatović Luka - Elektronika,telekomunikacije i računari

381. Laban Maša - Elektronika,telekomunikacije i računari

382. Nikčević Boško - Elektronika,telekomunikacije i računari

383. Bibić Uroš - Elektronika,telekomunikacije i računari

384. Vid Krgušić - Energetika i automatika

385. Jušković Nikola - Elektronika,telekomunikacije i računari

386. Spajić Kristina - Elektronika,telekomunikacije i računari

387. Nikodin Peković - Studije primijenjenog računarstva

388. Lekić Branislav - Studije primijenjenog računarstva

389. Bandović Luka - Studije primijenjenog računarstva

390. Marsenić Dejan - Studije primijenjenog računarstva

391. Ostojić Nikola - Studije primijenjenog računarstva

392. Unković Jovana - Studije primijenjenog računarstva

393. Kukuličić Željko - Studije primijenjenog računarstva

394. Peković Mileta - Studije primijenjenog računarstva

395. Stojanović Stefan - Studije primijenjenog računarstva

396. Stanić Miroje - Studije primijenjenog računarstva

397. Mojašević Radoje - Studije primijenjenog računarstva

398. Vukićević Nemanja - Studije primijenjenog računarstva

399. Simović Balša - Studije primijenjenog računarstva

400. Aković Miljan - Studije primijenjenog računarstva

401. Jevrić Mihailo - Studije primijenjenog računarstva

402. Šljivavčanin Vladimir - Studije primijenjenog računarstva

403. Pajović Marko - Studije primijenjenog računarstva

404. Vojinović Marina - Studije primijenjenog računarstva

405. Potpara Nikola - Studije primijenjenog računarstva

406. Janjušević Goran - Studije primijenjenog računarstva

407. Vuković Stevan - Studije primijenjenog računarstva

408. Popović Petar - Studije primijenjenog računarstva

409. Milošević Stefan - Studije primijenjenog računarstva

410. Obradović Aleksa - Elektronika,telekomunikacije i računari

411. Pečurica Filip - Studije primijenjenog računarstva

412. Bakić Željka - Studije primijenjenog računarstva

413. Miličić Mirko - Elektronika,telekomunikacije i računari

414. Manojlović Luka - Elektronika,telekomunikacije i računari

415. Bujišić Nevena - Elektronika,telekomunikacije i računari

416. Đurišić Vladimir - Elektronika,telekomunikacije i računari

417. Lazarević Miloš - Elektronika,telekomunikacije i računari

418. Rakonjac Teodora - Elektronika,telekomunikacije i računari

419. Golubović Tijana - Elektronika,telekomunikacije i računari

420. Vojinović Ivan - Energetika i automatika

421. Dukić Viktorija - Elektronika,telekomunikacije i računari

422. Miloš Bulajić - Studije primijenjenog računarstva

423. Golubović Pavle - Energetika i automatika

424. Dragojević Nikola - Elektronika,telekomunikacije i računari

425. Zogović Jovan - Elektronika,telekomunikacije i računari

426. Đurđevac Jovana - Elektronika,telekomunikacije i računari

427. Sandić Aleksandra - Elektronika,telekomunikacije i računari

428. Braić Milan - Elektronika,telekomunikacije i računari

429. Vojinović Milica - Elektronika,telekomunikacije i računari

430. Aleksić Andrija - Energetika i automatika

431. Žižić Andrijana - Energetika i automatika

432. Bojić Mihailo - Studije primijenjenog računarstva

433. Todorović Dragana - Energetika i automatika

434. Pavle Ljumović- Računarstvo i informacione tehnologije

435. Bogić Bulatović- Matematika i računarske nauke

436. Iva Vučićević- Računarstvo i informacione tehnologije

437. Anđela Jovanović- Matematika i računarske nauke

438. Ivanka Piper- Matematika i računarske nauke

439. Đurđina Konatar- Matematika i računarske nauke

440. Aleksandar Dragaš- Matematika i računarske nauke

441. Luka Milikić- Matematika i računarske nauke

442. Jovan Janjušević- Matematika i računarske nauke

443. Milica Bulatović- Računarstvo i informacione tehnologije

444. Luka Mugoša- Računarstvo i informacione tehnologije

445. Sofija Ostojić- Računarstvo i informacione tehnologije

446. Nikola Cupara- Računarstvo i informacione tehnologije

447. Jakša Mrdak- Računarstvo i informacione tehnologije

448. Branko Teofilov- Računarstvo i informacione tehnologije

449. Danilo Vukčević- Računarstvo i informacione tehnologije

450. Ivana Bulatović- Računarstvo i informacione tehnologije

451. Miloš Ostojić- Računarstvo i informacione tehnologije

452. Miloš Ćupić- Računarstvo i informacione tehnologije

453. Katarina Bandović- Računarstvo i informacione tehnologije

454. Ognjen Šubarić- Računarstvo i informacione tehnologije

455. Andrija Drobnjak- Matematika

456. Danilo Mirković- Računarske nauke

457. Teodora Benić- Računarske nauke

458. Ivana Obradović- Matematika i računarske nauke

459. Dušan Stamatović- Matematika i računarske nauke

460. Marina Radulović- Računarske nauke

461. Milica Stanišić- Matematika i računarske nauke

462. Miloš Duborija- Računarske nauke

463. Radoš Čukić- Računarstvo i informacione tehnologije

464. Teodora Bulatović- Računarske nauke

465. Dragana Pupović- Računarstvo i informacione tehnologije

466. Lazar Rakonjac- Računarstvo i informacione tehnologije

467. Mladen Maslak- Računarske nauke

468. Milovan Kadić- Računarske nauke

469. Nataša Mijatović- Računarske nauke

470. Nikola Perunicić- Računarstvo i informacione tehnologije

471. Martina Bulatović- Matematika i računarske nauke

472. Savo Drobnjak- Računarske nauke

473. Velibor Došljak- Matematika i računarske nauke

474. Vojislav Đilas- Računarske nauke

475. Vojka Raičević- Matematika i računarske nauke

476. Pavle Dejanović- Računarstvo i informacione tehnologije

477. Miloš Komnenović- Matematika i računarske nauke

478. Dušan Mrdak- Računarske nauke

479. Anđela Vućić - Računarstvo i informacione tehnologije

480. Milica Marković- Matematika i računarske nauke

481. Andrea Krunić- Matematika i računarske naukeslavica

482. Veselin Planić- Računarstvo i informacione tehnologije

483. Jovana Velič- Računarstvo i informacione tehnologije

484. Saša Mišković- Računarstvo i informacione tehnologije

485. Milena Radanović- Računarstvo i informacione tehnologije

486. Nataša Musić- Matematika

487. Danilo Vukčević- Računarstvo i informacione tehnologije

488. Tijana Dragnić- Matematika i računarske nauke

489. Predrag Brajović- Računarske nauke

490. Bogdan Rakonjac- Matematika i računarske nauke

491. Milan Cvijović- Računarstvo i informacione tehnologije

492. Luka Božović- Računarske nauke

493. Anđela Božović- Matematika i računarske nauke

494. Slavica Kovačević- Matematika i računarske nauke

495. Danijela Damjanović- Matematika i računarske nauke

496. Isidora Magdelinić- Matematika i računarske nauke

497. Ivana Fatić- Matematika

498. Radunović Ivona- Računarstvo i informacione tehnologije

499. Nikola Peruničić- Računarstvo i informacione tehnologije

500. Aleksandra Dedović- Matematika i računarske nauke

501. Sonja Knežević- Računarske nauke

502. Vujanović Marina- Matematika i računarske nauke

503. Dragana Joksimović- Matematika i računarske nauke

504. Dejan Todorović- Računarske nauke

505. Lidija Grdinić- Matematika i računarske nauke

506. Vuksan Dragaš- Računarske nauke

507. Sara Ćuković- Matematika

508. Vladimir Bulatović- Matematika

509. Mileva Tomašević- Matematika i računarske nauke

510. Dijana Popović- Matematika i računarske nauke

511. Tijana Cvijović- Matematika i računarske nauke

512. Anđela Masković- Računarske nauke

513. Dunja Cmiljanić- Računarske nauke

514. Jelena Merdović- Matematika i računarske nauke

515. Miloš Lakićević- Računarske nauke

516. Aleksa Doderović- Računarske nauke

517. Marina Vučković- Računarske nauke

518. Andrijana Blečić- Računarske nauke

519. Irina Lazarević- Računarske nauke

520. Nevena Đuričković- Računarske nauke

521. Ana Manović- Biologija

522. Uroš Savić- Računarske nauke

523. Milka Dedeić- Računarske nauke

524. Ivona Božović- Računarske nauke

525. Gordana Vuković- Matematika i računarske nauke

526. Jovana Drašković- Računarske nauke

527. Luka Šekularac- Matematika i računarske nauke

528. Tijana Bogavac- Matematika i računarske nauke

529. Kristina Šćekić- Matematika i računarske nauke

530. Filip Radonjić- Računarstvo i informacione tehnologije

531. Jelena Radovanović- Računarstvo i informacione tehnologije

532. Aleksa Radovanović- Računarstvo i informacione tehnologije

533. Sanda Piper- Matematika i računarske nauke

534. Marija Došljak- Matematika i računarske nauke

535. Nela Babović - Pomorski fakultet

536. Andrijana Španjević - Pomorski fakultet

537. Danijela Femić - Pomorski fakultet

538. Vitko Pljevaljčić - Pomorski fakultet

539. Petar Durutović - Pomorski fakultet

540. Branko Osmajić - Pomorski fakultet

541. Marko Mitrović - Pomorski fakultet

542. Miloš Kršikapa - Pomorski fakultet

543. Jovana Boičić - Turizam i hotelijerstvo

544. Bogdan Femić- Pomorski fakultet

545. Aleksandra Savić - Turizam i hotelijerstvo

546. Marija Vujadinović - Turizam i hotelijerstvo

547. Danijela Ivetić - Pomorski fakultet

548. Sara Laković - Turizam i hotelijerstvo

549. Velizar Stanišić - Pomorski fakultet

550. Luka Stanišić - Pomorski fakultet

551. Sandra Radević - Pomorski fakultet

552. Dijana Bećir - Pomorki fakultet

553. Valentina Lekić - Pomorski fakultet

554. Zorana Rakočević - Pomorski fakulet

555. Marko Mićunović - Pomorski fakultet

556. Momčilo Milićević - Pomorski fakultet

557. Aleksandar Jokić - Pomorski fakultet

558. Anđela Jovićević - Pomorski fakultet

559. Teodora Golubović - Pomorski fakultet

560. Suzana Vuksanović - Pomorski faklutet

561. Sandra Zeković - Turizam i hotelijerstvo

562. Anica Perišić - Pomorski fakultet

563. Ljeposava Durković - Pomorski fakultet

564. Anđela Vuković - Pomorski fakultet

565. Marija Anđušić - Turizam i hotelijerstvo

566. Marko Matković - Pomorski fakultet

567. Vuko Ivanović - Pomorski fakultet

568. Rajko Laban - Pomorski fakultet

569. Predrag Leković - Pomorski fakultet

570. Boban Radević - Pomorski fakultet

571. Nemanja Kamatina - Pomorski fakultet

572. Srđan Stupić - Pomorski fakultet

573. Aleksandar Jokić - Pomorski fakultet

574. Ivan Jezernik - Turizam i hotelijerstvo

575. Anastasija Živković - Pomorski fakultet

576. Božidar Damjanović - Pomorski fakultet

577. Kristina Krković - Pomorski fakultet

578. Dejan Todorović - Pomorski fakultet

579. Jovan Čolović - Pomorski fakultet

580. Ilija Knežević - Pomorski fakultet

581. Luka Kovačević - Pomorski fakultet

582. Jovana Joksimović - Tirizam i Hotelijerstvo

583. Marija Bulatović - Pomorski fakultet

584. Radomir Tešanović - Pomorki fakultet

585. Nikola Bokun -Pomorski fakultet

586. Jelka Vilotijević - Pomorski fakultet

587. Andre Marićević- Pomorski fakultet

588. Milica Radulović - Pomorski fakultet

589. Vojin Vlaović - Pomorski fakultet

590. Petar Baltić - Pomorski fakultet

591. Lazar Sudžum, Elektrotehnički Beograd

592. Milorad Damjanović, Ekonomski fakultet Geteov Univerzitet u Frankfurtu

593. Filip Radojević, Univerzitet u Mariboru Fakultet za građevinu, inženjering i arhitekturu

594. Marko Drinčić Arhitektonski fakultet Beograd

595. Petar Tadić, Triniti Koledž Dablin, Katedra za matematiku

596. Milan Šljivančanin Medicinski fakultet Beograd

597. Helena Strugar, Pravni fakultet Beograd

598. Jovana Raičević, Farmaceutski fakultet Beograd

599. Žarko Bratić, Univerzitet u Mariboru, Ekonomsko-poslovni fakultet

600. Maša Danilović, Filozofski fakultet u Beogradu

601. Ivanović Isidora, Arhitektonski fakultet Beograd

602. Miloš Manojlović, Filozofski fakultet u Beogradu

603. Isidora Ćorović, Poljoprivredni fakultet u Beogradu

604. Radmila Bulatović, Filološki fakultet u Beogradu

605. Pavle Gorašević, Elektrotehnički fakultet Univerzitet u Beogradu

606. Marija Živković, Medicinski fakultet Beograd

607. Ivana Maljević, elektrotehnički fakultet u Beogradu

608. Šćepan Gardašević, Arhitektonski fakultet u Beogradu

609. Goran Gutović, Fakultet Organizacionih Nauka u Beogradu

610. Teodora Novović, Fakultet bezbjednosti u Beogradu

611. Jelena Stanić, Univerzitet u Salcburgu, Fakutet političkih nauka

612. Mina Đurašević, Fakultet za turizam i ugostiteljstvo- AIM, Pariz Francuska

613. Maša Čolaković-Hemijski fakultet Beograd

614. Vera Sekulić, Politehnički fakultet Milano

615. Marija Kostić, Fakultet tehničkih nauka Novi sad