OIK PROGLASILA IZBORNE LISTE

Tivat: U izbornoj trci učestvuju četiri partije i tri grupe građana

Predsjednica OIK Tivat Marija Sijerković "Vijestima" je rekla da će žrijebanje za utvrživanje redosljeda na zbirnoj izbornoj listi, u prisustvo ovlašćenih podnosilaca, biti obavljeno u srijedu, 18.marta
4954 pregleda 20 komentar(a)
Tivat (Ilustracija), Foto: Siniša Luković, Siniša Luković
Tivat (Ilustracija), Foto: Siniša Luković, Siniša Luković
Ažurirano: 12.03.2020. 18:33h

Opštinska izborna komisija (OIK) Tivat potvrdila je danas i zvanično proglasila svih sedam izbornih lista koje su joj do isteka roka sinoć u ponoć, podnijete za učešće na lokalnim izborima u tom gradu 5. aprila.

Liste sa imenima po 32 kandidata koliko ih se i bira u novi saziv lokalnog parlamenta, podnijele su stranke Demokratska partija socijalista (DPS), Socijaldemokrate (SD), Hrvatska građanska inicijativa (HGI) i Socijaldemokratska partija (SDP), kao i grupe građana "Narod pobjeđuje" i Bokeški forum, dok građanska lista "Goran Božović - časno i odgivorno za bolji Tivat" ima 21 kandidata za odbornika.

Predsjednica OIK Tivat Marija Sijerković "Vijestima" je rekla da će žrijebanje za utvrživanje redosljeda na zbirnoj izbornoj listi, u prisustvo ovlašćenih podnosilaca, biti obavljeno u srijedu, 18. marta.

Izborna lista "DPS - Zbog Tivta. Za Tivćane! DPS Milo Đukanović": Jovanka Laličić, Siniša Kusovac, Vjekoslav Pasković, Ivan Novosel, Renata Bergam Grandis, Alen Krivokapić, Snežan Kovinić, Jadranka Reković Kašćelan, Jovanka Vujačić, Zvonimir Dubravčić, Vlado Đukić, Julija Samardžić, Marko Ćeranić, Mile Ćosović, Sanja Francesković, Zoran Barbić, Vlado Biočanin, Marija Marović Babović, Nikola Popović, Dubravka Koparan, Željko Tomanović, Valentina Radonjić, Nevenka Saveljić, Ivica Petalas, Snežana Vukojević, Miloš Popivoda, Jozo Božinović, Melita Ramljak Ciko, Ljuljeta Vučković, Miroslav Sindik, Nikola Došljak, Dino Jonuz

Izborna lista Socijaldemokrate Crne Gore Ivan Brajović – Tivat mora bolje: Zdravko Mitrović, Dejan Maslovar, Pina Bubanja, Igor Petković, Ana Matijević, Boško Petrović, Rada Luković, Vojislav Kaluđerović, Vesna Radnjić, Dalibor Petković, Elvis Brkan, Antonina Pataki, Željko Petković, Svetlana Elkaz, Ivana Pasković, Stefan Nikolić, Katarina Tanasković, Ljubica Sindik, Ilija Pinjatić, Lidija Luković, Jelica Maslovarić, Julija Tomičić, Ivan Mašanović, Ljiljana Brkan, Dragan Kostić, Karla Matijević, Edin Hodžić, Lina Maslovar, Mileta Šarović, Željko Veličković, Matilda Stjepčević, Mato Marović.

Izborna lista Hrvatska građanska inicijativa – HGI. Svim srcem za Tivat: Adrijan Vuksanović, Ilija Janović, Sandra Krstović, Tanja Grabić, Mato Krstović, Mirjana Nikolić, Anto Perčin, Miroslav Franović, Aida Petković, Zvonimir Deković, Srećko Tripović, Ana Vuksanović, Mladen Božinović, Nenad Brkan, Iva Petković, Danijel Dado Radošević, Darija Žegura, Josip Počanić, Vido Matković, Ana Lasić, Gajo Kovačević, Marijana Belan, Davor Kaštelanović, Gracija Škanata, Mladen Perušina, Sonja Ivić, Marijo Golub, Miroslav Sindik, Dražen Perak, Zlatko Krasan, Zvonko Perušina, Valentina Andrić.

Izborna lista "Narod pobjeđuje":Željko Komnenović, Miomir Abović, Savo Klakor, Sanja Vuković, Vladimir Arsić, Budimir Cupara, Dejan Risančić, Milanka Brajković, Aleksandar Davidović, Dejan Piper, Siniša Samardžić, Milijana Dubak, Vlado Brguljan, Aleksandar Dragojević, Mirko Peričić, Vesna Barbić, Milisav Šćekić, Đorđe Jovićević, Ivo Pean, Ankica Bogdanović, Miljan Marković, Petar Bilafer, Izabela Urošević, Mihailo Danilović, Backo Backović, Milica Peričić, Ružica Obradović, Tijana Dragojević, Jovana Potežica, Vladan Vojvodić, Ivan Starčević, Mirko Kovačević.

Izborna lista SDP - Odbranimo grad: Aleksandar Đurović, Bernarda Moškov, Frano Bošković, Ivo Marić, Željko Jovetić, Svetlana Radulović, Sreten Blagojević, Krsto Basorović, Marija Gardašević, Davor Krstović, Zlatko Vučinović, Iva Erceg, Ivan Vuksanović, Matko Marić, Balja Januz, Mihaela Ivović, Bruna Tripičić, Pero Vučković, Boško Goić, Vinko Pinjatić, Mirjana Stevović, Elvis Ahmetović, Mladen Ribica, Dijana Tripičič, Zoran Sabljo, Patricija Janković, Petar Latković, Jasmin Sieger, Zorica Adžović, Slobodan Đurović, Mladen Vidović, Željko Kokeza.

Izborna lista Bokeški Forum - Ljudi Boke znaju: Andrij Petković, Marija Maja Giljača, Damir Nikolić, Branislav Banjo Matijević, Nenad Kostić, Dijana Petović Brguljan, Sandra Sindik, Janko Vučić, Igor Radošević, Tereza Petković, Mirela Štilet, Miroslav Pajović, Jelena Kvaščev, Kathrine Crvelin, Dejan Balević, Staša Ćeranić, Andrija Bulajić, Špiro Todorović, Gordana Marković, Filip Štilet, Mirko Vulević, Marinka Perović, Ivan Bošković, Marko Radonjić, Ivica Brguljan, Boško Ćakić, Marko Marković, Ivana Matijević, Damir Nesimi, Olga Uskoković, Andrej Pavlović, Luka Ćeranić.

Izborna lista Goran Božović - časno i odgovorno za bolji Tivat: Goran Božović, Igor Uhrin, Valentina Božović, Andrija Rašica, Dragutin Horvat, Zorica Lasić, Lazar Božović, Toni Petković, Savo Čelanović, Maja Milović, Aleksandar Batuta, Stevo Božović, Jelena Prelević, Ljubomir Tufić, Ljiljana Mitrović, Vladimir Bauk, Tamara Milović, Jovan Kraljević, Sonja Đurović, Mišel Horvat, Branka Božović.

Preporučujemo za Vas