dostavii listu sa 33 kandidata

SD Kotor predao listu za lokalne izbore, nosilac liste Andrija Lompar

"On je podsjetio da su Socijaldemokrate u Kotoru na prošlim izborima osvojile dva mandata i 700 glasova, te da ovog puta očekuju više mandata i više glasova", kaže se u saopštenju

8468 pregleda 255 reakcija 51 komentar(a)
Foto: SD
Foto: SD

Socijaldemokrate Kotora, u susret lokalnim izborima, danas su Opštinskoj izbornoj komisiji dostavili listu za 33 kandidata za odbornike u tom gradu, kaže se u saopštenju..

Nosilac liste pod nazivom „Dr Andrija Lompar – Mi odlučujemo, dosljedno za Kotor“ je dr Andrija Lompar, kaži oni.

"Komentarišući listu kandidata, dr Andrija Lompar je kazao da je riječ o vrlo kvalitetnoj listi koju posebno krasi učešće žena kojih se na listi nalazi 19, od ukupno 33", saopšteno je iz te partije

„Na ovaj procenat od 57% smo posebno ponosni, a na listi je i 40% mladih i nadamo se da će ta lista biti izuzetno uspješna na predstojećim izborima“, kazao je Lompar.

„Lista je umnogome obnovljena. SD drži kontinuitet ali, naglašava Lompar, u odnosu na prethodne izbore, na listi se nalazi 50% novih imena. Lista je osvježena mladim kadrovima, a u međuvremenu i onima koji su stasali da obavljaju najodgovornije funkcije u opštini Kotor. Lista je, na opštinskom odboru, jednoglasno usvojena i možemo samo biti ponosni na nju“, rekao je Lompar, kaže se u saopštenju

"On je podsjetio da su Socijaldemokrate u Kotoru na prošlim izborima osvojile dva mandata i 700 glasova, te da ovog puta očekuju više mandata i više glasova", kaže se u saopštenju.

Lista Socijaldemokrata Kotor:

1. dr Andrija Lompar – dipl. ing. maš.

2. Sonja Seferović – spec. politehnike u pomorstvu

3. Boško Zvicer – penzioner

4. Snežana Borozan – mr farmacije

5. Miloš Čelanović – dipl. ekonomista

6. Tamara Lompar – dipl. ekonomista

7. Bruno Brkanović – spec. sci za sigurnost marina i jahti

8. dr Bruna Lončarević – specijalista fizijatar

9. mr Vladimir Stjepčević – mr pomorskih nauka

10. mr Dijana Vukasović – mr menadžmenta u pomorstvu

11. mr Ana Nives Radović – mr ekonomije i finansija

12. Nenad Šćekić – dipl. pravnik

13. Sanja Tomičić – bačelor turizma

14. mr Miloš Trivić – mr menadžmenta u pomorstvu

15. Dragutin Drago Ševaljević – elektrotehničar energetike

16. Nikoleta Krivokapić – kuvarica

17. Rafaela Pina Lazarević – penzionerka

18. Nataša Dragutinović – dipl. menadžerka pomorstva

19. Ilija Milošević – profesor

20. Jelena Ljoljić – dipl. klaviristkinja

21. Radmila Beća Radulović – dipl. grafička dizajnerka

22. Josip Joško Marković – pomorski kapetan

23. Drago Pejaković – vaterpolo trener

24. mr Andrea Živković – mr flaute

25. Kristijan Đuranović – muzičar

26. Jelena Ševaljević – ekonomistkinja

27. Jovana Mačić – dipl. ing organizacionih nauka

28. Lana Kaluđerović – kontrolorka letenja

29. Vanja Pravilović – medicinska tehničarka

30. Miljana Krivokapić – spec. međunarodne i nacionalne bezbjednosti

31. Miloš Džudović – dipl. prof. sporta i fizičkog vaspitanja

32. Dušan Popović – mašinski tehničar

33. Milena Kovačević – turistički vodič

Preporučujemo za Vas