Dragana Konjević zaustavljena u drugom kolu

1 komentar(a)
Dragana Konjević, Foto: Zoran Đurić
Ažurirano: 25.09.2016. 16:51h

Crnogorska karate reprezentativka, Dragana Konjević, u 2. kolu je završila nastup na turniru Premijer lige u Hamburgu.

Članica podgoričkog Omladinca je u prvom kolu kategorije preko 68 kilograma savladala Adrijanu Vicovac iz Srbije 2:1, dok je u drugom izgubila od Ruskinje Vere Kobaljeve.

Bez medalje su završili i ostali crnogorski karatisti u Hamburgu - Marina Raković, Mario Hodžić, Jelena Maksimović i Ana Drašković.

Najbolji plasman ostvario je Hodžić plasmanom u 3. kolo, u drugom su eliminisane Draškovićeva i Maksimovićeva, dok je Rakovićeva zaustavljena na startu turnira.