Četiri medalje za kik-boksere Lovćena na Balkanskom kupu

Kik-boks klub Lovćen, Foto: Lična arhiva
Ažurirano: 08.05.2016. 15:52h

Kik-bokser Lovćena Nikola Ratković osvojio je zlatnu medalju na Balkanskom kupu koji je u subotu održan u Tešnju, u Bosni i Hercegovini, prenosi portal Cetinjski list.

U konkurenciji starijih kadeta, u kategoriji do 57 kilograma, Ratković je do zlata nanizao tri pobjede maksimalnim rezultatom (3:0) - u četvrtfinalu je savladao predstavnika Mađarske, u polufinalu borca iz Makedonije, a u finalu domaćeg takmičara.

Mlađi kadet Ilija Vujović osvojio je srebrnu medalju u kategoriji do 60 kilograma.

On je u četvrtfinalu i polufinalu savladao takmičare iz BIH, dok je u finalu poražen od predstavnika Mađarske rezultatom 2:1.

Srebro je pripalo i Iliji Perovića, dok je Nikola Prlja osvojio bronzano odličje.