Borci Onogošta bez poraza u Celju

Borci nikšićkog džudo kluba Onogošt briljantno su završili nastup na međunarodnom turniru “Novoletni turnir“ u Celju
3 komentar(a)
Onogošt, Foto: Onogošt
Ažurirano: 13.12.2015. 16:25h

Borci nikšićkog džudo kluba Onogošt briljantno su završili nastup na međunarodnom turniru “Novoletni turnir“ u Celju. Četvorica džudista Onogošta, koji su nastupili na turniru u organizaciji kluba „Ivo Reaya“, nastup su završili bez poraza i osvojili su prva mjesta.

Zlatne medalje osvojili su Stanko Vujović (mlađi pionir u kategoriji do 38 kg), Balša Mrvaljević (mlađi pionir u kategoriji do 42 kg), Vuk Mijušković (stariji pionir u kategoriji do 42 kg) i Vasko Kecojević (stariji pionir u kategoriji do 50 kg).

Oni su pobjede izvojevali u izuzetno jakoj konkurencioji, pošto je na turniru nastupilo oko 300 takmičara iz pet zemalja: Slovenije, Srbije, Izraela, Italije i Crne Gore.