Crnogorskim karatistima 12 medalja

1 komentar(a)
Anja Jović, Foto: Facebook
Ažurirano: 13.12.2015. 13:09h

Crnogorski karatisti nastup na Balkanskom prvenstvu za kadete, juniore i mlađe seniore u Dubrovniku, završili su sa 12 medalja, tri zlatne, dvije srebrne i sedam bronzanih.

Posljednjeg dana takmičenja, srebrnu medalju danas je osvojio muški kata tim kadeta i juniora, dok su bronzani bili ženski juniorski tim u borbama i ženski kadetsko-juniorski tim u katama.

Zlatne medalje u borbama juče su osvojili juniori Mario Hodžić (do 68) i Nenad Dulović (do 55), a bronzanu Luka Cvijović (do 61 kilogram).

U petak je zlatna bila mlađa seniorka Anja Jović u borbama, u kategoriji do 50 kilograma, dok je srebrna pripala kadetkinji Ivani Bujković u katama.

Bronzane medalje u katama osvojili kadetkinja Aleksandra Mijović, junior Vladimir Mijač i mlađi senior Srđan Vuković.

U borbama bronazna je bila juniorka Ksenija Rajović (preko 59 kilograma).