Prvak Mijat Vojvodić, četiri bronze za Omladinac

Karate reprezentativac Mijat Vojvodić osvojio je Zlatni pojas Čačka, u katama pojedinačno
144 pregleda 0 komentar(a)
Mijat Vojvodić, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 19.04.2015. 18:56h

Karate reprezentativac Mijat Vojvodić osvojio je Zlatni pojas Čačka, u katama pojedinačno. Osim Vojvodića na tradicionalnom međunarodnom turniru u Čačku crnogorska selekcija je osvojila još četiri bronze u borbama.

Čast selektora muškaraca u borbama Slavenka Bajića spasao je karatista podgoričkog Omladinca Vladimir Jović, evropski prvak u mlađim seniorima. Izabranice selektora karatiskinja u borbama, Žarka Rakovića, okitile su se sa tri bronze. I sve tri su reprezentativke iz podgoričkog Omladinca, Ana Drašković u kategoriji do 50 kilograma, bronzana sa Evropskog prvenstva Marina Raković do 68, i Dragana Konjević u kategoriji preko 68 kilograma.