Sjutra druge utakmice polufinala plej-ofa, interesantno u Podgorici

Teško je i pomisliti da šampion Luka Bar posao protiv Pljevljakinja neće završiti večeras u „Adi“ (meč počinje u 19 časova)
1 komentar(a)
Galeb - Morača, Foto: Anka Ivanović
Ažurirano: 31.03.2015. 16:11h

Da li će se, kao u muškoj ligi, i kod dama igrati jedna majstorica u polufinalu plej-ofa, znaće se danas, nakon drugih mečeva u seriji do dvije pobjede.

Iako je mlađani sastav Rudara uspio da „otkine“ set u Baru, teško je i pomisliti da šampion Luka Bar posao protiv Pljevljakinja neće završiti večeras u „Adi“ (meč počinje u 19 časova).

Luka Bar je ove sezone dobila sva tri meča protiv Rudara, a izgubila samo tri seta u sezoni na ukupno 22 meča.

Uzbudljiv duel očekuje se u Podgorici, u sali OŠ „Radojica Perović“ od 20 sati, gdje Morača protiv Galeba ima priliku da izbori prvo finale plej-ofa u klupskoj istoriji.

Iako su izgubile prvi set, Podgoričanke su iznenadile favorizovani Galeb u Baru sa 3:1, pri čemu su domaćim odbojkašicama očitale lekciju u trećem i četvrtom setu (oba su dobile 25:16).

Sa druge strane, u zimskom prelaznom roku pojačani Galeb mora da pobijedi kako bi izborio majstoricu.