Luka Bar i Galeb lako protiv novajlija

57 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 16.11.2014. 21:36h

U Prvoj ligi za žene, barski timovi, Luka Bar i Galeb opravdali su očekivanja protiv novajlija u ligi, Gorštaka i Lovćena.

Šampion se sa domaćinom u Kolašinu mučio samo u trećem setu, kada je Gorštak imao prednost od 12:8, ali je onda trener gostiju Vladimir Milačić vratio u postavu Draganu Peruničić i kapitenku Elzu Hadžisalihović, pa su Baranke napravile preokret, prvi put povele u trećem setu na drugom tehničkom tajm-autu, i do kraja seta rutinski privele meč kraju.

U domaćoj ekipi prve prvoligaške poene odigrala je četrnaestogodišnja Marija Drakul.

Galeb je protiv Lovćena nastupio u malo izmjenjenom sastavu, jer su mlađe igračice Teodora Čavić, Lana Vujošević, Milica Bulatović i Maja Oluić dobile priliku da zaigraju od početka susreta, i tu šansu iskoristile pravi način.

Mlada ekipa Lovćena je u drugom setu pružila solidan otpor, ali je to, ipak, bilo nedovoljno da bi mladim "galebicama" napravile ozbiljnije probleme.

Gorštak – Luka Bar 0:3 (13:25, 11:25, 20:25)

Kolašin - Dvorana: OŠ „Risto Manojlović“. Gledalaca: oko 200. Sudije: Branimir Janjević i Vladimir Janjević (oba iz Podgorice).

Gorštak: Petrović, Vujisić, Jolić, NIkolić, Petričević, Medenica, Stanković, Kostić, Ivanović, Drakul. Trener: Ivica Šćekić

Luka Bar: Bojović, J. Rosić, Duraković, Joksimović, Cenović, Peruničić, M. Rosić, Hadžisalihović, Vuković, Vujanović, Barjaktarović. Trener Vladimir Milačić

Galeb – Lovćen 3:0 (25:11, 25:20, 25:8)

Bar - Dvorana „Topolica“. Gledalaca oko 50. Sudije: Nikola Plamenac i Bojana Dragnić (oboje iz Bara).

Galeb: I. Vujošević, Čavić, Olić, Mašanović, Ratknić, Malović, Vojvodić, Đukić, Vulević, L. Vujošević, Vujović, Radević. Trener: Nikola Masoničić

Lovćen: Latković, Zeković, Laličić, Čogurić, Ševaljević, Radulović, Rajković, Kapa, Kaludjerović, Vujović, Pavićević.