Crnogorskim džudistima osam medalja u Edirnu

Crnogorski džudisti nastup na Balkanskom prvenstvu za juniore u turskom Edirnu završili su sa osam medalja, četiri zlatne, tri srebrne i jednom bronzanom.
1 komentar(a)
Arso Milić, Foto: Privatna galerija
Ažurirano: 08.06.2014. 15:33h

Oni su, nakon jučerašnje dvije zlatne i jednu bronzanu medalju, drugog takmičarskog dana bili akteri četiri finala i završili ga sa polovičnim učinkom.

Zlatne medalje osvojili su Danilo Pantić do 90 i Mirjana Milić do 63, dok su u finalu poraženi Arso Milić do 81 i Jovana Peković u kategoriji do 70 kilograma.

Bronzanim odličjem okitio se Jovan Peković do 100 kilograma.

Juče, prvog dana Balkanskog juniorskog šampionata, zlatne medalje osvojili su Vuk Nikčević do 55 i Nikola Gardašević, koji je u finalnom meču kategorije do 73 kilograma pobijedio brata, Nebojšu.