Čekiću trofej Bijelog Polja

Čekić je danas u finalnom meču pobijedio Dušana Bulatovića iz cetinjskog Lovćena 4:0 (11:4, 11:3, 11:3, 11:7).
1 komentar(a)
Ažurirano: 04.01.2014. 19:03h

Crnogorski stonoteniser Irfan Čekić pobjednik je međunarodnog turnira Trofej Bijelog Polja.

On je do trofeja došao bez izgubljenog seta, a bio je bolji i od Edisa Isovića, Živojina Jovanovića i Semira Kurtagića.

Čekić je u 2013. godini osvojio titulu prvaka Balkana za mlađe seniore i zlatnu medalju na Igrama malih zemalja Evrope u Luksemburgu.

Bronzana medalja na trofeju Bijelog Polja pripala je Kurtagiću, koji je u meču za treće mjesto savladao Svetomira Jovanovića 4:2 (11:5, 8:11, 7:11, 17:15, 11:8).

Turnir u Bijelom Polju, koji je održan u čast dana tog grada, okupio je 27 stonotenisera iz Crne Gore i Srbije.

Organizator turnira, čiji je nagradni fond bio 310 eura, bio je bjelopoljski klub Jedinstvo.