Budućnost sjajna u katama

Karatisti Budućnosti osvojili su 14 medalja u Veneciji - po pet zlatnih i bronzanih i četiri srebrne
Ažurirano: 24.10.2013. 11:30h

Na tradicionalnom internacionalnom karate turniru „VENICE KUP 2013“, u konkurenciji 1.016 takmičara iz 22 zemlje Evrope, Azije i Afrike, karatisti Budućnosti su osvojili 14 medalja - po pet zlatnih i bronzanih i četiri srebrne.

Budućnost je nastupala u katama pojedinačno i timski u konkurenciji seniora, juniora i kadeta. Budućnoist je naročito bila dominantna u katama prvog dana takmičenja u šotokan stilu, sa seniorskim zlatom Biserke Radulović i još četiri prva mjesta u mlađim uzrastima.

Drugog dana takmičenja pod vođstvom trenera Budućnosti, mr Nelom Tatar, Radulović je u konkurenciji takmičarki šotokan i šitoriu stila osvojila srebro, dok je juniorka Tamara Radunović osvojila bronzu.

Turnir u Veneciji je pozivni, a sudio je i crnogorski sudija Nikola Glušac.