Budvanska rivijera bolja od Mojkovca

Gol odluke postigao je Mirko Milić u 58. minutu, nakon čega nijedna ekipa nije pogodila mrežu protivnika.
Ažurirano: 15.05.2013. 16:59h

Budvanska rivijera je sezonu završila pobjedom kod kuće protiv Mojkovca sa 22:21 (10:10), u utakmici posljednjeg, 6. kola Mini lige za prvaka.

Budvani su takmičenje u Mini ligi završili na trećem mjestu, sa polovičnim učinkom, po tri pobjede i poraza.

Mojkovac je ranije obezbijedio drugo mjesto, a u Budvi je doživio četvrti poraz u Mini ligi.

Utakmica na Cetinju, između Lovćena i Sutjeske, nije odigrana jer nikšićki tim nije doputovao na meč, pa će Lovćen meč dobiti službenim rezultatom 10:0.

Lovćen je ranije obezbijedio šampionski trofej, a šampionat je završio sa maksimalnim učinkom.

Budvanska rivijera – Mojkovac 22:21 (10:10)

Budva – Mediteranski sportski centar. Gledalaca: 125. Sudije: Beharević i Čavor (Cetinje). Sedmerci: Budvanska rivijera 3 (3), Mojkovac 1 (0). Isključenja: Budvanska rivijera 4, Mojkovac 6 minuta.

Budvanska rivijera: Šljukić, Milić 6, I. Vujović 5, M. Vujović, Peruničić 6, Lakić 2, Mijušković, Ćeranić, Krivokapić 1, Glendža, Simović 2, N. Vuković, Ojdanić.

Mojkovac: Barać 2, Gačević, M. Tomović 3, Sošić, Žurić 4, N. Tomović, Kruščić 2, Rondović, Mišnić, Smolović 1, Turković 3, Zejak, Brajković, Savić 2, Vuković 4.