Hiršer pobijedio u Zagrebu

Austrijski as je bio drugi nakon prve vožnje sa stotinkom zaostatka za Jensom Bigmarkom, koji je u drugoj potpuno podbacio i zauzeo tek 21. mjesto!
2 komentar(a)
Marsel Hiršer, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 06.01.2013. 22:13h

Marsel Hiršer je dominantno osvojio slalom u Zagrebu, pošto je slavio u vremenu 1:56,17, čak 57 sekundi brže od Šveđanina Andrea Mirera, a 1,09 sekundi od zemljaka Marija Mata.

Hiršer je ovom pobjedom preuzeo prvo mjesto u generalnom poretku Svjetskog kupa sa 740 bodova, 51 više od Norvežanina Aksela Lund-Svindala, kojeg nije ni bilo u Zagrebu. Treći je Amerikanac Ted Ligeti sa 552.

Današnji pobjednik je najbolji i u generalnom poretku slaloma sa 420 poena, drugi je Feliks Nojrojter (341), a treći Andre Mirer (330).