Lokomotiva bolja od Berlina

Odbojkaši Lokomotive savladali su danas u Novosibirsku ekipu Berlina 3:1 (26:24, 25:19, 27:29, 25:22), za 115 minuta igre
Ažurirano: 31.10.2012. 15:35h

Izgubili su prvi set, namučili su se više nego protiv Budvanske rivijere, ali su na kraju upisali očekivanu pobjedu – odbojkaši Lokomotive savladali su danas u Novosibirsku ekipu Berlina 3:1 (26:24, 25:19, 27:29, 25:22), za 115 minuta igre, u drugoj utakmici grupe B Lige šampiona.

Za razliku od meča u Budvi, Lokomotiva je ovoga puta igrala u kompletnom sastavu, a ruski tim je do pobjede predvodio Šveđanin Markus Nilson sa 21 poenom, Slovak Lukas Divis je dodao 18, a dvocifren poenterski učinak imali su još i Artem Volvič (12) i Aleksander Gutsaljuk (11).

Robert Krom i Aleksandar Spirovski sa po 18 poena bili su najbolji u Berlinu.

U narednom kolu, 13. novembra, Berlin dočekuje Budvansku rivijeru, a Jihostoj je domaćin Lokomotivi.