Bojić daleko od trofeja

Tim za koji nastupa crnogorski reprezentativac Marko Bojić je večeras pred 4.500 domaćih navijača poražen od moskovskog Dinama 3:2
Ažurirano: 29.03.2012. 22:05h

Poljskoj Rešoviji će finale Kupa CEV, po svemu sudeći, biti i krajnji domet – tim za koji nastupa crnogorski reprezentativac Marko Bojić je večeras pred 4.500 domaćih navijača poražen od moskovskog Dinama 3:2 (25:20, 22:25, 25:20, 23:25, 15:13).

Poljaci su prokockali vođstvo od 13:11 u odlučujućem setu.

U meču sa puno grešaka (Rešovija 30, Dinamo 22), najbolji u pobjedničkom timu bio je korektor Nikolaj Pavlov sa 24 poena, Sa druge strane, Georg Grozer je imao učinak od 27 poena.

Bojić je meč počeo kao starter, ali ga je tokom prvog seta na prijemu zamijenio Pol Lotman. Ulazio je u u četvrtom i petom setu. Na kraju je upisao pet poena, četiri iz napada i jedan as.

Revanš meč igra se 1. aprila. U slučaju trijumfa Rešovije, igraće se “zlatni set” do 15. poena.