Filip u finalu bolji od Nikole

Najinteresantniji je bio finalni meč između braće Nikole i Filipa Radović, u kojoj su uživali svi prisutni. Na kraju je pobjedu odnio Filip sa rezultatom 4:1.
Ažurirano: 02.11.2011. 08:43h

U organizaciji Stonoteniskog saveza Crne Gore i STK Golden Plejer proteklog vikenda održano pojedinačno prvenstvo Crne Gore za kadete i kadetkinje, uz učešće preko 80 takmičara i takmičarki iz devet crnogorskih klubova.

U muškoj konkurenciji najviše uspjeha imali su članovi STK ,,Lovćen” sa Cetinja. U pojedinačnoj konkurenciji Filip Radović je osvojio prvo mjesto, Nikola Radović drugo, Nikola i Filip su bili najbolji u dublu, dok je njihov klupski drug Veljko Gazivoda sa igračem iz Budima zauzeo treće mjesto. U miks dublu su slavili Nikola Radović i Simona Perović, drugo mjesto su zauzeli Filip Radović i Ivona Petrić, a treće mjesto Veljko Gazivoda i Maša Čelebić.

U ženskoj konkurenciji najbolja je bila Simona Perović, članica STK Golden Plejer iz Podgorice.

Sa ovim ostvarenim rezultatom, Filip je jedan od rijetkih igrača kome je pošlo za rukom da u jednoj takmičarskoj sezoni osvoji prva mjesta u tri starosne kategorije (najmlađi kadeti do 11 godina, mlađi kadeti do 13 godina i kadeti do 15 godina).