STONI TENIS

Viktor Rogić i Simona Perović najuspješniji

Stonoteniser cetinjskog Lovćena Viktor Rogić i članica podgoričkog Golden plejera Simona Perović sa po tri titule najuspješniji su takmičari juniorskog prvenstva Crne Gore
0 komentar(a)
Ažurirano: 27.03.2019. 15:00h

Stonoteniser cetinjskog Lovćena Viktor Rogić i članica podgoričkog Golden plejera Simona Perović sa po tri titule najuspješniji su takmičari juniorskog prvenstva Crne Gore u pojedinačnoj konkurenciji, dublovima i mješovitim parovima, koje je juče i danas održano u sali STK „Golden Plejer“ u okviru dvorane „Morača“.

Rogić je u pojedinačnoj konkurenciji, u najzanimljivijem finalu, savladao reprezentativnog kolegu Lazara Jankovića iz podgoričkog kluba Spin-Unika 4:3.

U dublu, Rogić i Janković bili su uspješniji od članova beranskog Budima, Nemanje Račića i Ilije Čađenovića.

U mješovitim parovima Rogić i Perovićeva su u finalu pobijedili Lazara i Sonju Janković.

Simona Perović je u pojedinačnoj konkurenciji u finalu pobijedila Sonju Janković iz Golden plejera, a u dublu njih dvije u finalnom meču savladale su članice Budućnosti Nikolinu Sekulović i Draganu Ćulafić.

Na šampionatu, čiji je domaćin bio Golden plejer, okupilo se više od 50 takmičara.

Rezultati:

Juniori pojedinačno:

1. Viktor Rogić, STK „Lovćen“ – Cetinje

2. Janković Lazar, STK „Spin-Unika“ – Podgorica

3. Nemanja Račić, STK „Budim“ – Berane

3. Ilija Čađenović, STK „Budim“ – Berane

Juniorke pojedinačno:

1. Simona Perović, STK „Golden Plejer“ – Podgorica

2. Sonja Janković, STK „Golden Plejer“ – Podgorica

3. Maša Čelebić, STK „Golden Plejer“ – Podgorica

3. Nikolina Sekulović, STK „Budućnost“ – Podgorica

Juniori dubl:

1. Viktor Rogić – STK "Lovćen" / Lazar Janković – STK "Spin-Unika"

2. Nemanja Račić – STK "Budim" / Ilija Čađenović – STK "Budim"

3. Uroš Janković – STK "Budućnost" / Filip Radulović – STK "Budućnost"

3. Uroš Sarić – STK "Jedinstvo" / Ivan Milatović – STK "Jedinstvo"

Juniorke dubl:

1. Simona Perović – STK "Golden Plejer" / Sonja Janković – STK "Golden Plejer"

2. Nikolina Sekulović – STK "Budućnost" / Dragana Ćulafić – STK "Budućnost"

3. Tamara Babić – STK "Budimlja" / Jovana Knežević – STK "Budimlja"

3. Maša Čelebić – STK „Golden Plejer“ / Silvija Nikolić – STK "Golden Plejer“

Mješoviti dubl:

1. Viktor Rogić – STK "Lovćen" / Simona Perović – STK "Golden Plejer"

2. Lazar Janković – STK "Spin-Unika" / Sonja Janković – STK "Golden Plejer"

3. Nemanja Račić – STK "Budim" / Jovana Knežević – STK "Budimlja"

4. Uroš Janković – STK "Budućnost" / Nikolina Sekulović – STK "Budućnost"

Stonoteniser cetinjskog Lovćena Viktor Rogić i članica podgoričkog Golden plejera Simona Perović sa po tri titule najuspješniji su takmičari juniorskog prvenstva Crne Gore u pojedinačnoj konkurenciji, dublovima i mješovitim parovima, koje je juče i danas održano u sali STK „Golden Plejer“ u okviru dvorane „Morača“.

Rogić je u pojedinačnoj konkurenciji, u najzanimljivijem finalu, savladao reprezentativnog kolegu Lazara Jankovića iz podgoričkog kluba Spin-Unika 4:3. U dublu, Rogić i Janković bili su uspješniji od članova beranskog Budima, Nemanje Račića i Ilije Čađenovića. U mješovitim parovima Rogić i Perovićeva su u finalu pobijedili Lazara i Sonju Janković. Simona Perović je u pojedinačnoj konkurenciji u finalu pobijedila Sonju Janković iz Golden plejera, a u dublu njih dvije u finalnom meču savladale su članice Budućnosti Nikolinu Sekulović i Draganu Ćulafić. Na šampionatu, čiji je domaćin bio Golden plejer, okupilo se više od 50 takmičara.

 

 

Rezultati:

Juniori pojedinačno:

1. Viktor Rogić, STK „Lovćen“ – Cetinje

2. Janković Lazar, STK „Spin-Unika“ – Podgorica

3. Nemanja Račić, STK „Budim“ – Berane

3. Ilija Čađenović, STK „Budim“ – Berane

 

Juniorke pojedinačno:

1. Simona Perović, STK „Golden Plejer“ – Podgorica

2. Sonja Janković, STK „Golden Plejer“ – Podgorica

3. Maša Čelebić, STK „Golden Plejer“ – Podgorica

3. Nikolina Sekulović, STK „Budućnost“ – Podgorica

 

Juniori dubl:

1. Viktor Rogić – STK Lovćen / Lazar Janković – STK Spin-Unika

2. Nemanja Račić – STK Budim / Ilija Čađenović – STK Budim

3. Uroš Janković – STK Budućnost / Filip Radulović – STK Budućnost

3. Uroš Sarić – STK Jedinstvo / Ivan Milatović – STK Jedinstvo

 

Juniorke dubl:

1. Simona Perović – STK Golden Plejer / Sonja Janković – STK Golden Plejer

2. Nikolina Sekulović – STK Budućnost / Dragana Ćulafić – STK Budućnost

3. Tamara Babić – STK Budimlja / Jovana Knežević – STK Budimlja

3. Maša Čelebić – STK „Golden Plejer“ / Silvija Nikolić – STK Golden Plejer“

 

Mješoviti dubl:

1. Viktor Rogić – STK Lovćen / Simona Perović – STK Golden Plejer

2. Lazar Janković – STK Spin-Unika / Sonja Janković – STK Golden Plejer

3. Nemanja Račić – STK Budim / Jovana Knežević – STK Budimlja

4. Uroš Janković – STK Budućnost / Nikolina Sekulović – STK Budućnost