Kosić 31. u slalomu

Nakon prve vožnje, Kosić je bio 45., a trku je završio u ukupnom vremenu 1:54.12 minuta, što je za osam sekundi i 41 stotinku bilo slabije vrijeme od pobjednika, Amerikanca Stiglera
103 pregleda 0 komentar(a)
Bojan Kosić, Foto: Arhiva "Vijesti"
Ažurirano: 06.02.2011. 14:55h

Takmičenje na Zimskoj univerzijadi u turskom Erzurumu crnogorski skijaš Bojan Kosić završio je današnjim 31. mjestom u slalomu. To je njegov najbolji plasman u nekoj discipline na ovom takmičenju.

Nakon prve vožnje današnjeg slaloma, Kosić je bio 45., a trku je završio u ukupnom vremenu 1:54.12 minuta, što je za osam sekundi i 41 stotinku bilo slabije vrijeme od pobjednika, Amerikanca Džozefa Stiglera (1:45,71).

Slovenac Filip Mlinšek osvojio je srebrnu medalju (1:45,84), dok je bronzani bio Šveđanin Karl Lind (1:45,92).

Kosić, jedini crnogorski predstavnik, u Erzurumu je u superkombinaciji nastup završio na 51. mjestu, u superveleslalomu bio je 47, dok je veleslalom okončao na 49. poziciji.