"Titani" priredili senzaciju na samom startu NFL plej-ofa

Prošlogodišnji finalisti, Atlanta Falkonsi, slavili su u Los Anđelesu i u narednoj rundi čeka ih najbolji tim NFC
1 komentar(a)
NFL, Tenesi, Foto: Reuters
Ažurirano: 07.01.2018. 08:40h

U prvoj "wild card" utakmici ovogodišnjeg NFL plej-ofa, Tenesi Tajtansi su savladali Kanzas Siti Čifse 22:21 i prošli u narednu rundu.

Čifi su vodili nakon prve četvrtine 14:0, tačdaunima Karima Hanta i Trevisa Kelsija.

Domaći tim otišao je na poluvrijeme sa velikom prednošću 21:3, nakon tačdauna Robinsona.

Upak, u nastavku je uslijedio veliki preokret gostiju iz Tenesija, piše Sport klub.

Prvi tačdaun zabilježio je Mariota u trećoj četvrtini, i to tako što je praktično samom sebi bacio pas.

U posljednjem dijelu meča Henri i Deker su donijeli trijumf Tajtansima i prolaz dalje.

U drugom "wild card" duelu, Atlanta Falkonsi slavili su u Los Anđelesu protiv Remsa rezultatom 26:13.

Falkonsi, prošlogodišnji finalisti Superbola, tako su prošli u narednu rundu, gdje ih čekaju Filadelfija Iglsi, najbolji tim NFC.

Za Falkonse je Met Brajant pogodio četiri fild-gola, a tačdaune su ostvarili Friman i Džons.

Večeras su na programu preostala dva meča "wild card" runde između Džeksonvila i Bafala, odnosno Nju Orleansa i Karoline.