Difovci ubjedljivi u derbiju

futsal, Foto: SSSCG
Ažurirano: 07.11.2017. 11:13h

Minulog vikenda odigrane su utakmice trećeg kola Luštica bay Studentske lige Crne Gore u futsalu.

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje preuzeo je čelnu poziciju u grupi A, nakon pobjede nad ekipom Prirodno-matematičkog fakulteta rezultatom 5:1.

“Difovci” su od starta krenuli agresivno, pa su već na poluvremenu imali dva gola prednosti. U nastavku su sa još dva gola potvrdili pobjedu i ekipi PMF-a nanijeli prvi poraz.

U grupi B, FTH Kotor je bez većih problema savladao ekipu Biotehničkog fakulteta rezultatom 5:2, dok je u grupi C Elektrotehnički slavio u derbiju grupe protiv ekipe UDG 1 rezultatom 7:3.

Mašinski fakultet je novom pobjedom preuzeo čelnu poziciju u grupi C.

Grupa A

Prirodno-matematički fakultet - Fakultet za sport i fv 1:5 (1:3)

Strijelci: Popović u 16 minutu za PMF, Kostić 9, 34, Marković 13, Čvorović 17 i Šćekić u 33 minutu za Fakultet za sport i fv

Metalurško-tehnološki fakultet-Pomoski fakultet 4:8 (2:6)

Strijelci: Milović 3, Osmajić 4, 31 i Kojović u 35 minutu za Metalurško-tehnološki fakultet, Nikolić 2, Radović 4,6,18, Vukasojević 12, Rnković 19, Popović 21, i Dragićević u 27 minutu za Pomorski fakultet.

Filozofski fakultet – Studentski dom PG 4:8 ( 2:3)

Strijelci: Bulajić 4, Tomanović 14, 24 i Đurđević u 26 minutu za Filozofski fakultet, N.Konatar 2, Femić 10, 27, Bojović 13 i Lj. Konatar u 25 minutu za Studentski dom PG.

Grupa B

Biotehnički fakultet - FTH Kotor 2:5 (0:2)

Strijelci: Zekić 34 i Džoganović u 40 za Biotehnički fakultet , Maslovar 7, Banićević 18, Spalević 26, Dragović 29 i Petrović u 33 minutu za FTH Kotor.

UDG 2 – Ekonomski fakultet 0:3 (Službeno)

Fakultet političkih nauka – Univerzitet Mediteran 1:6 ( 0:2)

Strijelci: Dakić u 26 minutu za FPN, Mugoša 5, Turanjanin 13, 23, 34, Mulić 25 i Vujović u 39 minutu za Univerzitet Mediteran.

Grupa C

Pravni fakultet – Gradjevinski fakultet 0:3 (0:2)

Strijelci: Djerković 7, Milošević 11 i Miranović u 29 minutu za Gradjevinski fakultet

UDG 1 - Elektrotehnički fakultet 3:7: (2:3)

Strijelci: Mugoša 3, 8 i Maraš u 37 minutu za UDG 1, Babović 7, 18, 35, Dobrović 19, Šušić 25, 32 i Radonjić u 31 minutu za ETF

Mašinski fakultet - Medicinski fakultet 3:1 ( 0:0)

Strijelci: Božović 24, Rašović 34 i Bjelović u 36 minutu za Mašinski fakultet, Mikić u 28 minutu za Medicinski fakultet.