PRVA LIGA ODBOJKAŠICA

Morača dobila derbi u Baru, Luka Bar i Rudar maksimalno

0 komentar(a)
Rudar - Gimnazijalac, Foto: MIKO
Rudar - Gimnazijalac, Foto: MIKO
Ažurirano: 04.04.2019. 23:28h

Morača je dobila derbi u Baru protiv Galeba, i najavila borbu za visok plasman i ove sezone.

U meču punom preokreta, Morača je povela 2:0, Galeb je izjednačio na 2:2, a onda je u petom setu vodio 13:10 i imao dvije meč lopte na 14:12, ali ih nije iskoristio. Morača je serijom 4:0 napravila preokret i stigla do važne pobjede...

Šampion Luka Bar je bila sigurna u Nikšiću, kao što je i Rudar osvojio planirana tri boda kod kuće protiv Gimnazijalca.

Nakon dva kola, Luka Bar, Rudar i Morača imaju po dvije pobjede, s tim da Luka Bar i Rudar imaju maksimalnih šest bodova, bez izgubljenog seta.

Prva ženska liga (2. kolo)

Nikšić – Luka Bar 0:3 (14:25, 20:25, 16:25)

Nikšić - Dvorana: SC Nikšić. Gledalaca: oko 50. Sudije: Batizić Branko i Ivanović Tanja (oboje iz Podgorice).

Nikšić: Nikolić, Nedić, Bojić M., Knežević, Vasiljević, Mišović, Malagić, Vulanović, Bojić N., Čolović, Otašević. Treneri: Nebojša Vulanović i Slavko Bojić

Luka Bar: Petrović, Duraković, Ratknić, Rovčanin, M. Rosić M, J. Rosić, Vukosavljević, Vuković, Čarapić, Knežević, Barjaktarović, Cenović, Dević. Trener: Vladimir Milačić.

Galeb Poliklinika Hipokrat – Morača 2:3 (22:25, 19:25, 25:19, 25:15, 14:16)

Bar - Dvorana: "Topolica". Gledalaca: oko 50. Sudije: Milorad Delić (Budva) i Beljkaš Predrag (Bar) .

Galeb Poliklinika Hipokrat: Vujošević, Tuševljak, Tvrdišić, Ćaćić, Kostić, Barjaktarović, Vujović, Muhović, Marotić, Mašanović, Bulatović. Trener: Nikola Masoničić.

Morača: Petričević, Dragović, Matanović, Benović, Roganović, Gigović, Rakočević, Miljanić, Kamčeva, Globarević, Vukićević, Krivokapić, Jašović. Trener: Predrag Đonović. 

Rudar – Gimnazijalac 3:0 ( 25:10, 25:12, 25:9 )

Pljevlja - Dvorana: SC “Ada”. Gledalaca: oko 250.  Sudije: Sava Batizić i Petar Jocović (oba iz Podgorice).

AOK Rudar: Bojović, Čakar, Vučetić, Milinković, Svrkota, Bulatović, Loncović, Petrović, Džaković, Vujadinović, Džarić, Palibrk, Stanić. Trener: Nataša Marković.

Gimnazijalac: Kapisoda, Simun, Dojčinović, Đurović, Krgović, Kapetanović, Popović, Vukadinović, Radulović, Zambelić, Đeković, Đaković. Trener: Milan Franović.

Sjutra

Herceg Novi - Budvanska rivijera (17)

Slobodna je Budućnost Bemax