Kadeti poraženi i od Srbije

1 komentar(a)
Muška kadetska odbojkaška reprezentacija, Foto: Cev.lu
Ažurirano: 14.01.2017. 16:12h

Muška kadetska odbojkaška reprezentacija Crne Gore doživjela je i drugi maksimalan poraz u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo - izabranici Zorana Vukčevića poraženi su danas od Srbije 3:0 (25:20, 25:8, 25:19), u drugom kolu kvalifikacionog turnira u turskom Balikesiru.

“Mislim da smo jedino tokom prvog seta pokazali da možemo da pripijetimo reprezentaciji Srbije, pa i da uzmemo jedan set. Međutim, nakon prvog seta uslijedio je veliki pad u igri, zašta smo kolektivno zaslužni. Uz to, napravili smo i veliki broj grešaka što je dovelo i do ovakvog konačnog rezultata. Nadam se da ćemo u sjutrašnjoj utakmici ući sa više želje i da ćemo pokazati da možemo još bolje da odigramo, izjavio je kapiten naše reprezentacije Stefan Radović.

Kadeti kvalifikacije završavaju u nedjelju, u 13.30 sati po našem vremenu, protiv selekcije Holandije.

Kompletnu statistiku meča možete vidjeti OVDJE.