Sloboda iz Tuzle lak zalogaj

EFD Budućnost startovala pobjedom u regionalnoj ligi u e-Footballu u modu 3v3

24788 pregleda 5 komentar(a)

E-fudbaleri Budućnosti, koji su sinoć na otvaranju regionalne lige u modu 3 na 3 igrali protiv Slobode iz Tuzle, ostvarili su očekivanu pobjedu i to ubjedljivom igrom i rezultatom 0:3.

Podgoričani su dominantno započeli pohod na još jedan trofej u multi - modu, igrom koja je od početka do kraja naslućivala konačnog pobjednika.

Plavi su ranim golom sjajnog Borisa Bajovića načeli mrežu protivnika, a malo prije kraja prvog poluvremena, kardinalnom greškom odbrane Slobode, duplirali prednost preko kapitena Bojana Tatara, tako da je već na odmoru pitanje pobjednika bilo riješeno.

Komšije iz Bosne i Hercegovine nijesu imali nijedan odgovor na fantastičnu igru Budućnosti, koja je pored izuzetne igre u odbrani, konstantno rešetala golmana protivnika. Početkom drugog poluvremena, Tatar je iskoristio još jednu grešku protivnika i tako zatvorio duel prvog kola regionalne lige, koja se organizuje pod okriljem BEO asocijacije i Arena Esport televizije.

Ovom ubjedljivom pobjedom, Podgoričani su već zaposjeli na prvo mjesto tabele, a rezultati premijernog kola su: