Budućnost rutinski protiv NK Mladost

Utakmica je "zaključana" na startu drugog poluvremena, kada je postavljen konačan rezultat 3:0

14316 pregleda 1 komentar(a)

E-fudbaleri Budućnosti sinoć su u okviru petog kola EPC 3 na 3 lige, koju organizuju BEO asocijacija i Arena eSport televizija, porazili hrvatsku Mladost rezultatom 3:0 i tako zadržali prvo mjesto koje od samog starta drže neprikosnoveno.

Plavi su od samog starta najavili dominantu partiju i već na poluvremenu vodili sa 2:0, dok je utakmica "zaključana" na startu drugog poluvremena, kada je postavljen konačan rezultat.

Budućnost se sa Istrom Partizanom i Slobodom iz Tuzle izdvojila na vrhu tabele i definitivno se čini da će se mjesta koja vode direktno u plejof (prvo i drugo) tražiti među ovim kandidatima.

efc budućnost

Podgorčani u sljedećem kolu, u ponedjeljak, igraju protiv RFK Novi Sad, koji je sinoć iznenadio Maribor savladavši ih sa 2:1.

Takođe, predstavnici Crne Gore su sinoć i u evropskoj HFP ligi ostvarili remi i pobjedu, protiv jednog od favorita takmičenja - grčkog Hellas-a i hrvatskog Old Horses-a, čime su obezbijedili mjesto u plejofu.