Budućnost se igrala e-fudbala, Radnički pokošen silovitom igrom

Plavi su pobijedili rezultatom 5:1 što predstavlja najubjedljiviju pobjedu u premijernoj sezoni

2521 pregleda 2 komentar(a)

E-fudbaleri Budućnosti sinoć su u devetom kolu EPC lige 3 na 3, nanijeli težak poraz Radničkom iz Niša, nevjerovatnom igrom od samog starta.

Plavi su pobijedili rezultatom 5:1 što predstavlja najubjedljiviju pobjedu u premijernoj sezoni lige koju sa BEO asocijacijom organizuje Arena eSport televizija.

Crnogorci su već u trećem minutu poveli sa 1:0 a do sudijske nadoknade u prvom poluvremenu na semaforu je pisalo i 4:0, golovima u 14, 31. i 37. minutu.

efd Budućnost

Nišlije su u finišu poluvremena postigli, ispostaviće se, utješni pogodak. U drugom poluvremenu mirna igra i još jedan pogodak Podgoričana, čime su potvrdili sjajnu formu iz pripremnih mečeva za ovaj duel, a ujedno još jednom najavili borbu za trofej, kako je to bio slučaj tokom trajanja cijele lige.