Budućnost preko Lokomotive najavila pakao Partizanu

Plavi su savršeno odigrali eliminacioni meč koji je bio samo prva prepreka ka cilju

5166 pregleda 0 komentar(a)

E-fudbaleri Budućnosti sinoć su u četvrtfinalu EPC Lige 3 na 3, koju organizuju Arena e-Sport televizija i BEO asocijacija, demolirala nejaku Lokomotivu iz Zagreba i na najbolji način najavila napad na trofej premijerne balkanske lige u ovom modu.

Plavi su savršeno odigrali eliminacioni meč koji je bio samo prva prepreka ka cilju, a sljedeći na tom putu će biti Partizan, koji je usljed druge pozicije u regularnom dijelu takmičenja sinoć bio slobodan.

U prvom meču viđen je sijaset šansi Crnogoraca od samog starta, a na prvi gol se čekalo sve do nadoknade prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu rapsodija Podgoričana, četiri gola u mreži Zagrepčana, i sigurno vođstvo od 1:0 u partijama.

U drugom meču donekle je viđen otpor Lokomotive, ali je Budućnost iskoristila svoje šanse i lako privela duel kraju.

U drugom četvrtfinalu NK Istra je priredila iznenađenje, u tri meča savladala je Crvenu Zvezdu koja je ostala praznih ruku u još jednom takmičenju.

U odlučujućem meču igrali su se jedanaesterci, gdje su se bolje snašli Hrvati.

efc budućnost

Dakle, sljedećeg ponedjeljka polufinalne parove će činiti Sloboda Tuzla i NK Istra, dok će pravo finale prije finala odigrati ESD Budućnost i Partizan.