Pobjede Luke Bar, Morače i Budućnost Bemaksa

Odbojka, Foto: Arhiva "Vijesti"
Ažurirano: 31.10.2015. 21:41h

Luka Bar je bila nemilosrdna i u gradskom derbiju - šampion je protiv Galeba (drugi poraz) stigao do četvrte maksimalne pobjede, i preuzeo je prvo mjesto na tabeli sa svih 12 bodova, koliko ima i Rudar, ali uz dva izgubljena seta.

Budva je u Podgorici vodila 1:0 u setovima i 8:3 u drugom setu, u trećem je bila u igri do 14:14, ali je na kraju ostala praznih ruku, a Morača je zasluženo stigla do treće pobjede. Budva je upisala drugi poraz.

Najuzbudljivije je bio u Herceg Novom, gdje je Budućnost Bemaks, u derbiju začelja, nakon pet setova uspjela da stigne do prvog trijumfa u sezoni. Novljanke su i dalje bez pobjede.

Rezultati 4. kola

Galeb – Luka Bar 0:3 (7:25, 15:25, 21:25)

Bar - Dvorana: SD “Topolica”. Gledalaca oko 100. Sudije: Branko Batizić (Podgorica) i Bojana Dragnić (Bar)

Galeb: K. Čavić, T. Čavić, Oluić, Ratknić, Mašanović, Malović, Vojvodić, Vujošević, Đukić, Vujović, Radević, Kovačević. Trener : Nikola Masoničić

Luka Bar: Bojović, J. Rosić, Cenović, Joksimović, Rovčanin, Dević, M. Rosić, Hadžisalihović, Vuković, Kruta, Vujanović, Barjaktarović. Trener: Vladimir Milačić

Morača – Budva 3:1 (19:25, 25:22, 25:19, 25:17)

Podgorica - Dvorana: OŠ “Radojica Perović”. Gledalaca oko 50. Sudije: Sonja Simonovska i Nikola Plamenac (oboje iz Bara)

Morača: Petričević, Vukićević, Krivokapić, Budrak, Pavićević, Đurović, Kilibarda, Osmajić, Dragović, Đelević, Joketić, Pejović. Trener: Marko Radusinović

Budva: Burazanović, Lučić, Pajović, B. Đurović, Gigović, J. Đurović, Marković, Ševaljević, Radanović, Vujović. Libera: Vukadinović, Pejović. Trener Đorđe Brajak.

Herceg Novi – Budućnost Bemaks 2:3 (25:22, 20:25, 15:25, 29:27, 16:18)

Herceg Novi - Dvorana: SC “Igalo”. Gledalaca oko 50. Sudije: Milorad Delić i Tanja Ivanović (oboje iz Podgorice)

Herceg Novi: Pušara, Mališić, Kamčeva, Iković, Novitović, Vučetić, Kapor, Ćirović, Lalovac, Ćirović. Trener: Sanja Jovović

Budućnost Bemaks: Drljević, I. Maljević, Rajković, Pavlović, Drešić, Adžić, Kapa, M. Maljević, Sutaj, Prelević, Malagić, Knežević. Trener: Ognjen Babalj