Da li je ovo najgori rukometni sedmerac u istoriji?

Lopta je, nakon neuspjelog sedmerca, neočekivano završila u rukama domaćeg rukometaša, tik uz aut-crtu
161 pregleda 9 komentar(a)
Ažurirano: 13.10.2013. 18:11h

Rukometaši Veszprema iz Mađarske u četvrtak su u dvoboju Lige šampiona deklasirali ukrajinski Motor konačnim rezultatom 44:27.

Ipak, ono što će se pamtiti sa utakmice jeste sedmerac koji je Ukrajinac Aleksandr Semikov pokušao da izvdede u 19. minutu drugog poluvremena, pri rezultatu 32:20 za domaći sastav.

Izvođač nije uspio dobaciti loptu do gola, čak ni do golmana. Lopta je neočekivano završila u rukama domaćeg rukometaša, tik uz aut-crtu.

Neobičan pokušaj izmamio je osmjeh i iskusnom mađarskom golmanu Nandoru Fazekasu, koji to nije ni pokušao sakriti, a na YouTubu snimak neuspjelog sedmerca naslovljen je sa "Najbolji rukometni penal ikad?"