Isko pokvario Vardijevu žurku, nula u Milanu

Hrvatska je bila ubjedljiva u duelu sa Sjevernom Irskom u Belfastu 3:0, dok je Srbija izgubila od Ukrajine 2:0
Vardi, Foto: Reuters
Ažurirano: 15.11.2016. 22:07h

Reprezentaciju Engleske dijelile se sekunde od pobjede nad Španijom na "Vembliju".

Englezi su imali 2:0, ali je "furija" golovima u 89. minutu i petom minutu nadoknade stigla do 2:2

Donaćin je poveo golom Adam Lalane iz penala, koji je u devetom minutu skrivio Pepe Reina faulom nad Džejmijem Vardijem.

Upravo je napadač Lestera duplirao prednost početkom drugog poluvremena. Pobjegao je Injigu Martinesu i glavom pogodio za 2:0.

Jago Aspas je u 89. minutu smanjio, na asistenciju Morate, a Isko u posljednjim sekundama meča donio remi Špancima.

Англия - Испания 2:2. Обзор товарищеского матча. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Italija i Njemačka igrale su bez golova u Milanu, u evropskom klasiku.

Selektori Ventura, a posebno Lev isprobali su i neke mlađe igrače, poput Zapakoste, Ruganija, Belotija, Vajgla, Gerharta, Gorecke, Taha...

Hrvatska je bila ubjedljiva u duelu sa Sjevernom Irskom u Belfastu 3:0.

Mandžukić, Čop i Kramarić donijeli su „vatrenima“ ubjedljivu pobjedu.

Srbija je izgubila od Ukrajine 2:0 (Šakov i Jarmolenko iz penala), dok je Danska igrala neriješeno sa Češkom u gostima 1:1.

Украина - Сербия 2:0. Обзор товарищеского матча. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Francuska nije mogla više od remija bez golova u duelu sa Obalom slonovače.