Gruzija šokirala Španiju u posljednjem testu pred Euro

Sudeći po posljednjem prijateljskom meču pred Euro, selektor Španije imaće mnogo veće dileme koga da izabere u polju - „crvena furija” je senzacionalno poražena od Gruzije na stadionu Hetafea u Madridu (1:0).
1 komentar(a)
Pike, Foto: Reuters
Ažurirano: 07.06.2016. 21:24h

Ko će na gol, De Hea ili Kasiljas, najveća je dilema selektora Visentea del Boskea pred početak Eura.

Do večeras!

Početna jedanaestorica - De Hea, Huanfran, Ramos, Alba, Buskets, Alkantara, Fabregas, Nolito, Lukas, Aduriz nije probila protivnika, pa je Del Boske u nastavku uvodio Kokea, Inijestu, Davida Silvu, Beljarina...

Ni oni nisu pomogli, Gruzija je slavila golom Okriašvilija u 40. minutu. Španci su imali čak 17 udaraca na protivnički gol, ali su mnogo promašivali - u okvir gola pucali su samo tri puta.

Ružan ispraćaj Španaca na Euro, gdje brane titulu - ili titule - osvojene 2008. i 2012. godine.

Španci su u teškoj grupi, sa Hrvatskom, Češkom i Turskom.