Hamburger nadigrao ekipu Andre Šuberta

Izabranici Andre Šuberta izgubili su i treću utakmicu u nastavku sezonu i to na gostovanju Hamburgeru, ekipi koja nije slavila u šest prethodnih bundesligaških duela
Andre Šubert, Foto: Reuters
Ažurirano: 14.02.2016. 16:51h

Borusija Menhengladbah nikamko da se probudi iz zimskog sna. Izabranici Andre Šuberta izgubili su i treću utakmicu u nastavku sezonu i to na gostovanju Hamburgeru, ekipi koja nije slavila u šest posljednjih bundesligaških duela.

A Borusiji Menhengladbah je bilo uzaludno i rano vođstvo golom Džonsona na asistenciju Torgana Azara, jer je domaćin do poluvremena preokrenuo i bio bolji rival.

Gosti su uspjeli da smanje u 88. minutu i samo minut kasnije Hrgota je imao šansu za izjednačenje. Ipak, nije uspoio i Hamburger je zasluženo došao do prekida negativnog niza.

Hamburger je pobjegao na šest bodova od mjesta koje vodi u plej-of za pounu najjače njemačke lige, a Menhengladbah je uprkos porazu na samo tri boda od zoone kvalifikacija za Ligu šampiona.

Rezultati:

Hamburger - Borusija M. 3:2 (Hintereger (autogol) 38, Rudnjevs 41, Iličević 80 - Džonson 14, Rafael 88)