Golčina Grizmana za remi u Andaluziji, Atletiko ostao na drugom mjestu

Stefan Savić je odigrao 90 minuta u odbrani Atletika
1014 pregleda 0 komentar(a)
Grizman i Koke slave gol u Sevilji, Foto: Reuters

Godina u Primeri je počela derbijem na "Sančes Pishuanu" i remijem u duelu Sevilje i Atletika 1:1.

“Kolćonerosi” su ostali na drugom mjestu i zadržali dva boda prednosti upravo nad Seviljom.

Domaćin je u prvom dijelu bio bolji, agresivniji, opasniji, a Andre Silva pogodio stativu strahovitim udarcem sa 30-ak metara, prije nego što je Višam ben Jeder pogodio gol Oblaka u 37. minutu.

Atletiko je praktično bez igre došao do izjednačenja – sjajno je Antoan Grizman izveo slobodan udarac u finišu poluvremena, lopta je prohujala pored zida i skamenjenog golmana Vačlika.

U drugom dijelu gosti su smirili rivala, uveli meč u ritam koji im odgovara, mogli su iz kontri do pobjede, ali Grizman iz igre nije bio tako dobar kao iz prekida.

Stefan Savić je odigrao 90 minuta u odbrani Atletika.