Fijasko Reala: Još jedan šokantan poraz, igrači nemoćni, navijači bijesni

3756 pregleda 2 komentar(a)
Šokantan poraz Reala na "Bernabeuu", Foto: Reuters
Ažurirano: 06.01.2019. 20:20h

Izgledalo je da je Real polako izlazi krize, a drugi meč u 2019. godini je donio još jedan šokantan poraz u šampionatu – tim Santjaga Solarija je izgubio u Madridu od Real Sosijedada 2:0.

Gol odluke je postgnut već u trećem minutu iz penala, koji je realizovao Vilijan Žoze.

Real je pokušavao da izjednači, imao šansi, najbolju nije iskoristio Benzema u 10. minutu.

Da je iznenađenje na “Bernabeuu” blizu postalo je jasno u 61. minutu, kada je Lukas Vaskes dobio drugi žuti karton.

Sa igračem manje, a u želji da izjednači, Real je ostavljao mnogo prostora gostima iz San Sebastijana.

Visio je nekoliko puta u vazduhu gol Kurtoe, prije nego što je Ruben Pardo riješio meč i obezbijedio pobjedu Sosijedadu nakon serije od četiri uzastopna poraza.

Realu ostaju brige, navijači su bijesni, nakon tri briljantne godine, ova sezona će, po svemu sudeći, biti fijasko...