Kriza kakva se ne pamti: Alaves srušio kralja, Real bez gola šest sati i 49 minuta

9 komentar(a)
benzema, Foto: Reuters
Ažurirano: 06.10.2018. 18:37h

Ovakva kriza i ovakav golgeterski post Real ne pamti - tim Đulena Lopetegija ne samo da nije pobijedio, niti pogodio mrežu Alavesa, u meču osmog kola Primere, već je i poražen u Vitoriji - 1:0.

Senzacionalni gol postigao je Manu Garsija u šestom minutu sudijske nadoknade.

To je drugi poraz Reala u posljednja tri kola, a Lopetegijev tim bez gola je šest sati i 49 minuta!

"Marka" je danas na naslovnoj strani objavila da je alarm uključen, kakvi će tek komentari biti nakon novog kiksa...

U posljednje tri runde, osvojio je samo bod, a posljednji gol postigao je protiv Espanjola, 22. septembra. U međuvremenu je poražen i od CSKA u Ligi šampiona (0:1).

U duelu sa Alavesom nije čak imao ni mnogo šansi, domaćin je, zapravo, stvorio bolje - Džonijev šut završio je zamalo pored gola, a Kurtoa je sjajnom intervencijom zaustavio Duartea.

Nemoćan je bio kada je bilo kasno za preokret.

Real je ostao na 14 bodova, isti ima i Alaves, kao i Barselona, koja sjutra gostuje Valensiji.