Kristal Palas, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 23.11.2014. 18:05h

Kriza Liverpula se nastavlja - poražen je i u trećem vezanom meču.

Nakon Njukasla i Čelzija, bolji od "redsa" bio je Kristal Palas (3:1)

Početak je bio obećavajući za goste, Riki Lambert je iskoristio sjajan pas Adama Lalane i u 2. minutu je postigao prvi gol u dresu Liverpula.

Radost Stivena Džerarda i drugova trajala je samo 15 minuta.

Poslije udarca Jala Bolasija sa 20-tak metara, lopta je pogodila stativu, a najprisebniji je bio Dvajt Gejl koji je donio izjednačenje.

Takav rezultat bio je na snazi do 78. minuta, kada je Bolasi kreirao akciju, a Džo Ledli matirao Simona Minjolea.

Samo tri minuta kasnije viđen najbolji potez na meču.

Australijanac Mile Jedinak je fenomenalno izveo slobodan udarac sa preko 20 metara. Prebacio je živi zid i pogodio lijevi gornji ugao gola Liverpula.

Minjole je paradom samo uljepšao pogodak.

Ne blista ni Totenhem, ali je s igračem više preokrenuo i pobijedio Hal u gostima sa 2:1.

Domaćin je poveo preko Džeka Livermora u 8. minutu, a Sparse je pogurao crveni karton Gastona Ramiresa - Hari Kejn je poravnao, a tri boda je potpisao Kristijan Eriksen u 90. minutu.

Kristal Palas - Liverpul 3:1 (Gejl 17, Ledli 78, Jedinak 81 - Lambert 2)

Hal - Totenhem 1:2 (Livermor 8 - Kejn 61, Eriksen 90)