Konačno pravi Mogren

63 pregleda 0 komentar(a)
Budućnost-Mogren, Foto: Zoran Đurić
Ažurirano: 09.11.2014. 09:25h

Mogren je savladao Zetu i prekinuo seriju od pet poraza. Budvani su bili bolji, naročito u prvom poluvremenu, kada je Marko Mugoša dirigovao igrom, a Miodrag Zec bio fantastična spona između sredine i napada.

Domaćin je poveo u 5. minutu kada je Racković ubacio sa desne strane, a Zec iz prve efektno pogodio za 1:0.

Drugi gol domaćin je postigao u 37. minutu. Grbović, koji je i prije toga imao dobru priliku, iskoristio je fantastičnu asistenciju Zeca sa svoje polovine da rutinski matira Petkovića.

Zeta je smanjila u 66. minutu preko Orlandića (efektno glavom), imala je nekoliko situacija i da izjednači, ali je u samom finišu rizikovala da primi treći gol. Ostalo je 2:1...

Mogren - Zeta 2:1 (2:0)

Budva - Stadion „Lugovi”. Gledalaca: 150. Sudija: Predrag Radovanović (Podgorica). Pomoćnici: Veselin Radunović (Nikšić) i Dragan Vujović (Cetinje). Strijelci: Zec 5, Grbović 37 - Orlandić 66. Žuti kartoni: I. Vujačić (Mogren), Dabetić (Zeta). Crveni karton Dabetić (Zeta).

Mogren: Đurović, Racković, Radulović (30. Krstić), Kapisoda, I. Vujačić, Adrović, Ćosić, Mugoša, Grbović (88. Nedović), V. Vujačić, Zec.

Zeta: Petković, Jakšić, Cavnić, Radulović, Čolaković (35. Dabetić), Šofranac (73. Trifković), Dujković, Vukčević, Burzanović, Vlaisavljević (70. Kopitović), Orlandić.