Defanzivac Serhio Ramos je postigao 105. gol u karijeri!
1327 pregleda 1 komentar(a)
Efikasniji od napadača: Serhio Ramos, Foto: Joan Monfort
Ažurirano: 27.01.2019. 23:06h

Real Madrid je slavio na gostovanju Espanjolu sa 4:2, pa su izabranici Santjaga Solarija vezali tri pobjede u prvenstvu.

Igra Reala je sve sigurnija, a Benzema u 4. i Serhio Ramos u 15. minutu su sa lakoćom donijeli svom timu veliku prednost.

Leo Baptistao je pogotkom u 25. minutu dao tračak nade domaćinu, kojeg je Benzema ugasio u posljednjem minutu poluvremena.

U nastavaku je u igru ušao i tek oporavljeni Garet Bejl i nakon samo tri minuta, u 67. je pogodio mrežu.

Varan je dobio crveni karton u 72. minutu, što su domaći iskoristili da golom Rosalesa ublaže poraz.

Real je na deset bodova iza Barse, ali ima tri boda više od četvrtoplasirane Sevilje.

Baš iz Sevilje Real se u sezoni 2005/2006. pojačao sadašnjim kapitenom Serhiom Ramosom, koji je ove sezone već postigao 15 golova (četiri za reprezentaciju Španije) a ovaj defanzivac je već na kvoti od 105 golova u karijeri.