Lacio pao u 93. minutu i izgubio korak za Milanom

Gol Krišita u trećem minutu nadoknade odvojio je Lacio na četiri boda od Milana i četvrte pozicije koja vodi u Ligu šampiona
731 pregleda 0 komentar(a)
Genoa's Cristian Romero, center, celebrates with his teammates Darko Lazovic and Domenico Criscito, right, after scoring during the Serie A soccer match between Genoa and Udinese Calcio at the Luigi Ferraris Stadium in Genoa, Italy, Sunday, Oct. 28, 2018., Foto: Simone Arveda
Ažurirano: 17.02.2019. 17:20h

Lacio gubi korak u borbi za Ligu šampiona.

Naporan raspored odnio je danak u povredama ključnih igrača "nebesko-plavih", a to je Đenova iskoristila da u nadoknadi preokretom osvoji tri boda protiv Lacijala.

Efektan gol Krišita u trećem minutu nadoknade odvojio je Lacio na četiri boda od Milana i četvrte pozicije koja vodi u Ligu šampiona.

Badelj je doveo Lacio u vođstvo u 44. minutu, ali ni Đenova nije bila bezospasna u tom diejlu igre u kojem se istakao golman gostiju Strakoša.

U nastavku je Sanabrija, doveden zimus iz Betisa, poravnao u 75. minutu a nedostatak daha gostiju, koji su u četvrtak imali težak meč sa Seviljom, iskoristio je Domeniko Krišito.

Empoli je sa 3:0 dobio Sasuola i izborio je tri velika boda u borbi za opstanak, a Kjevo porazom u Udinama (1:0), već može da pakuje kofere za Seriju B.

Fiorentina je u prvom duelu dana slavila na gostovcanjnu Spalu sa 4:1.