Budućnost pobijedila i Rudar, Adrović opet junak

Adrović postigao gol iz penala i donio Podgoričanima tri boda. Budućnost i Mladost lideri
3 komentar(a)
Adrović, Foto: Vesko Belojević
Ažurirano: 23.08.2014. 18:09h

Budućnost je odgovorila pobjedom na trijumf Mladosti, pa su podgorički klubovi nakon 3. kola sami na prvom mjestu - "plavi" su u derbiju pobijedili Rudar, i to golom Admira Adrovića iz penala u 41. minutu.

Pljevljaci su dominirali na Starom aerodromu, ali su morali da se pomire s prvim porazom u sezoni, nakon što su u prva dva kola upisali šest bodova.

Adrović je u prva tri kola dao pet golova...

A het-trikom Gorana Vujovića Sutjeska je pobijedila Mornar sa 3:0 i stigla do drugog trijumfa u domaćem prvenstvu.

Vujović je tako došao do brojke od četiri pogotka na tri utakmice, a vijest je svakako još jedan kiks Lovćena - Cetinjani su izgubili i treći put zaredom, ovog puta u Petrovcu. Krizu sastava Mojaša Radonjića je produžio Benjamin Kacić, koji je pogodio u 10. minutu...

Zeta je lako izašla na kraj sa Mogrenom (3:0), koji je i dalje bez ijednog jedinog boda, dok je Bokelj preko Miloša Nikezića savladao Grbalj.

Budućnost - Rudar 1:0 (1:0)