Budućnost bolja od Mogrena

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su večeras u Podgorici ekipu Mogrena 3:0 (2:0), u posljednjem meču prvom kola Telekom Prve crnogorske fudbalske lige.
2 komentar(a)
Fudbaleri Budućnosti, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 09.08.2014. 19:21h

Dvostruki strijelac za Budućnost bio je Admir Adrović u u 29. (penal) i 55. minutu, dok je prvi gol postigao Momčičo Raspopović u 21. minutu.

Ranije danas barski Mornar je ubjedljivo, na svom terenu, savladao ekipu Berana 5:1 (2:0),

sa kojom je prije dva mjeseca odmjerio snage u baražu za plasman u Telekom Prvoj ligi.

Dvostruki strijelac za Barane bio je Bubanja (3. i 86. minut), dok su mrežu Beranaca po jednom tresli Lalošević (33.), Jovančov (52.) i Darmanović (89.).

Jedini pogodak za goste postigao je Tojošima u 87. minutu.

Bokelj i Zeta u Kotoru odigrali neriješeno 1:1 (1:0). Domaćin je prvi pronašao put do mreže protivnika preko Lazarevića u 16. minutu, da bi Orlandić poravnao rezultat u 68. minutu susreta.

Prvo kolo biće nastavljeno sjutra, kada će se u Podgorici sastati Mladost i Lovćen, a u Nikšiću Sutjeska i Rudar.

Utakmica u Nikšiću počinje u 17 sati, a pola sata kasnije u Podgorici.

Na otvaranju ovogodišnjeg fudbalskog šampionata Crne Gore, fudbaleri Grblja pobijedili su u petak Petrovac sa 3:0.

Budućnost – Mogren 3:0

Mornar – Berane 5:1

Bokelj – Zeta 1:1