Mogren slavio u Plavu, Mornar bolji od Berana

Mogren pobijedio Jezero sa 2:1 i napravio veliki korak ka opstanku, Mornar bolji od Berana u Baru sa minimalnih 1:0
Ažurirano: 04.06.2014. 17:55h

Iako u oslabljenom sastavu, bez nekoliko prvotimaca koji su odbili da putuju u Plav zbog neizmirenih dugovanja, fudbaleri Mogrena slavili su 2:1 protiv Jezera i napravili veliki korak ka opstanku u Prvoj ligi.

Domaćinu nije pomoglo ni to što je od 42. minuta imao igrača više - izabranici Brana Milačića sačuvali su prednost koju su imali na poluvremenu.

Golove za Budvane postigli su Mirko Radišić u 17. i Anđelo Rudović u 37. minutu, da bi gol za Plavljane postigao Ermin Čekić u 42. minutu iz penala, kada je i isključen defanzivac gostiju Miloš Milović.

Mornar je u drugom meču baraža slavio protiv Berana u Baru sa 1:0, što je dobra zaliha za prvoligaša uoči revanša. Jedini gol za Barane postigao je Vule Vujačić u četvrtom minutu sudijske nadoknade!

Druge utakmice, u Budvi i Beranama, igraju se u nedjelju.