Barselona iskoristila poklone Viljareala

Barselona je preživjela pakao na "Madrigalu" i nakon preokreta došla do pobjede i nade da može odbraniti titulu (3:2)
1 komentar(a)
Mesi, Foto: Reuters
Ažurirano: 27.04.2014. 21:31h

Barselona je preživjela pakao na "Madrigalu" i nakon velikog preokreta došla do pobjede i nade da može odbraniti titulu (3:2).

Viljareal je bio opasniji rival cijeli sat, dok su napadi Barse bili bezidejni. Domaćin je poveo u 45. minutu nakon sjajne akcije i gola Kanjija. Prethodno je Bartra dva puta spasavao gol.

I u nastavku je Viljareal bolje krenuo, i u 55. minutu preko Trigerosa udvostručio prednost. Ipak, barseloan ej bez šasne smanjila deset minuta kasnije, kada je Paulista petom matirao sjajnog Ahena.

U 78. minutu Musaćo je glavom sa peterca zakucao loptu u svoju mrežu.

Pobjedonosni gol u 83. minutu postigao je Mesi na sjajnu asistenciju Fabregasa, pa je Barsa ostala na minus četiri u odnosu na lidera, Atletiko..