Selta deklasirala Almeriju

53 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 20.04.2014. 12:32h

Porazom od Selte, četvrtim vezanim u Primeri, Almerija se dodatno približila ispadanju.

Nakon novog debakla (u prošlom kolu izgubila od Reala sa 4:0), Almerija je ostala na pretposljednjem mjestu na tabeli, sa dva boda manje od Valjadolida koji je u zoni opstanka, i koji ima utakmicu manje.

Selta je bila ubjedljiva (4:2), iako je na poluvremenu situacija bila otvorena, jer je Almerija u samom finišu prvih 45 minuta poravnala na 1:1.

Gosti iz Galicije su furioznom igrom u drugom dijelu došli do 4:1, pa je bilo jasno da Almerija nema šta da traži...

Almerija – Selta 2:4

Rios 40, Dijas 88 – Nolito 19, 71, Čarls 52, Oreljana 76.